Pořiďte si ojetý vůz na úvěr online

S garancí, snadno a výhodně

Vyberte si svůj nový vůz

Financování a pojištění v jednom balení

Kvalitní mladé ojeté vozy

S roční zárukou a servisní prohlídkou

Nezávazná rezervace a prohlídka vozu

Využijte možnost pořídit kvalitní ojetý vůz po operativním leasingu přímo od specialisty, ve skvělé kondici, výhodně a bez dlouhého vyřizování. Jednoduše si vyberete vůz včetně financování na úvěr s úrokovou sazbou 7,49 % a pojištěním a vyplníte online žádost.
Uvedená splátka se může lišit v závislosti na skutečném bezeškodním průběhu.

Vzorový příklad úvěru na vůz Škoda Octavia Ambition 1.5 TSI 110KW v ceně 438 000 Kč, při financování s Volkswagen Financial Services v ceně 438 000 Kč, splátka předem 262 800 Kč (60 %), výše úvěru 175 200 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 207 408 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 256 512 Kč, RPSN vč. pojištění 20,81 %, délka úvěru 36 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 87 600 Kč, měsíční splátka úvěru 3 328 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 4 692 Kč, úroková sazba p. a. 7,99 %. Součástí finanční služby je pojištění od Generali České pojišťovny, které je kalkulováno ve variantě „pojištění bez garance pojistného“, tzn. že se cena pojištění bude vždy k výročí smlouvy měnit podle aktuálních sazeb pojistného. Zahrnuté pojištění obsahuje havarijní pojištění (10% spoluúčast), povinné ručení s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry jsou: věk klienta 50 let a běžné použití vozu.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.


Proč pořídit ojetý vůz právě od nás

Všechno v jednom balení

U nás si vybíráte vůz zároveň s financováním, které obsahuje i pojištění. Jednoduše si vyberete vůz podle měsíční splátky a my zařídíme zbytek.

S roční zárukou a servisní prohlídkou

K prodaným vozům sjednáváme roční prodlouženou záruku ve variantě GOLD+. Navíc pro vozy Škoda, SEAT a Volkswagen do 5 let stáří máte první servisní prohlídku zdarma.

Kvalitní mladé ojeté vozy

U vozů v nabídce jsme prvními vlastníky a tak nejlépe známe jejich stav.

Výhodné financování s atraktivním úrokem

Na nabízené vozy poskytujeme úvěr s možností nulové akontace a atraktivní úrokovou sazbou a s maximální délkou financování až 6 let.

Žádné kupování zajíce v pytli

Vůz si nezávazně zarezervujete a přijedete si ho prohlédnout osobně. Je pouze na vás, jestli si vůz koupíte, nebo ne.

Posouzené renomovanou společností DEKRA

Díky detailnímu posouzení budete znát stav vozu se vším všudy, včetně případných opotřebení.

Jak to funguje

Aneb jak si pořídit vůz z naší nabídky

 1. Vyberte si vůz z naší nabídky

  Jednoduše si vyberte vůz podle měsíční splátky z naší nabídky. Každý vůz má kartu vozu, kde se dočtete detailní informace k vozu.

 2. Vyplňte online žádost o financování

  Vyplňování žádosti vám zabere přibližně 10 minut.    TIP: V případě potřeby se k rozpracované žádosti můžete vrátit později.

 3. Počkejte na zaslání nezávazné žádosti

  Vaši žádost zpracujeme do 2 pracovních dní. Po vyhodnocení vám zašleme nezávaznou nabídku s finální splátkou. Pokud se ji rozhodnete přijmout, posoudíme vaši bonitu na základě údajů uvedených v žádosti a připravíme vám návrh smlouvy.

 4. Přijděte si prohlídnout rezervovaný vůz

  Domluvíte se na termínu prohlídky vozu s naším partnerem Porsche Praha Prosek, a pokud se vám zalíbí, dořešíte s prodejcem zbylé formality jako platbu akontace a podpis smluv.

 5. Odjíždíte ve svém novém voze

  Po dokončení celého procesu s prodejcem si vůz převezmete a odjíždíte. Vozy se vždy přebírají u našeho partnera Porsche Praha Prosek.

Nenecháváme nic náhodě

S námi není nákup ojetého vozu cesta do neznáma

Záruka vozu

Prodloužená záruka pro ojeté vozy

V okamžiku uplynutí tovární záruky ztrácí vlastník vozidla veškeré garance a ochranu pro případ selhání důležitých součástek a zařízení. Prodloužená záruka poskytuje široké krytí pro případ výskytu vady na vašem vozidle.

Máte další otázky k vozu nebo jeho financování? Neváhejte nás kontaktovat

Podmínky

 • Vztahuje se na pořízení ojetého vozu z aktuální nabídky akce na úvěr s úrokovou sazbou 7,49 %
 • Vozidla je možné pořídit pouze formou výhodného financování na úvěr od naši společnosti. Nákup za hotové není možný.
 • Platná pro vybrané vozy koncernu Volkswagen se stářím do 6 let, které byly servisovány v autorizovaných servisech
 • Zafinancujeme vám až 100 % hodnoty vozu
 • Délku úvěru je až 6 let
 • Součástí splátek je pojištění (zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel) se spoluúčastí 1-10 % (min. 1 000 Kč - 10 000 Kč)
 • Nabídka modelů je uvedena s variantou pojištění s roční fixací, při které se bude výše pojistného měnit podle aktuálních sazeb
 • Součástí karty vozu je posouzení renomovanou společností DEKRA
 • Vozy pochází z ukončeného operativního leasingu, především se jedná o služební vozy
 • Nabídka platí pouze pro fyzické osoby podnikající i nepodnikající