Váš prohlížeč není podporován.

Pro kvalitní uživatelský zážitek doporučujeme použít jiný prohlížeč.

Společenská odpovědnost - usnadňujeme cestu k mobilitě

Usnadňujeme cestu k mobilitě

Společenská odpovědnost

Volkswagen Financial Services umožňuje lidem být více mobilní a díky tomu si více užívat života. Proto se angažujeme zejména v některých projektech pomáhajících handicapovaným – finanční prostředky i naše služby jim usnadňují cestu k mobilitě a zlepšují život.

 

Podporujeme Centrum Paraple | Logo | Volkswagen Financial Services

Centrum Paraple

Centrum Paraple pomáhá lidem po náhle vzniklém poškození míchy najít cestu dál a podporuje je s adaptací na novou skutečnost. Pomoc poskytuje lidem z celé České republiky jak ve složitém období krátce po úrazu, tak i v průběhu dalšího života, aby se zlepšil jejich fyzický a psychický stav, dosáhli co největší soběstačnosti, nezávislosti a vrátili se nejen k rodině, ale také ke svým zájmům a ostatním činnostem. Stejný přístup k mobilitě zastává také Volkswagen Financial Services, a také z tohoto důvodu patří mezi hlavní partnery Centra Paraple. Děkujeme za možnost podílet se na zlepšování společnosti.

Podporujeme Sue Ryder | Logo | Volkswagen Financial Services

Sue Ryder

Domov Sue Ryder je obecně prospěšná společnost poskytující služby pro seniory – domov pro seniory, poradenství a osobní asistenci. Stejně jako Sue Ryder záleží na důstojném stárnutí seniorů, tak Volkswagen Financial Services záleží na klientech i poté, co již nejsou ekonomicky aktivní. V Domově mají radost z každého, kdo se nákupem či návštěvou rozhodne Domov podpořit, a my jsme rádi, že toho můžeme být součástí.

Podporujeme

Podporujeme Racing21 | Logo | Volkswagen Financial Services

Racing21

Zvuk motoru, vůně benzínu, adrenalin, spolehlivost a výsledky tvoří atraktivní kombinaci, jíž je Volkswagen Financial Services velkým fanouškem. Racing21 je český rally team Vojtěcha Štajfa a Veroniky Havelkové, velmi úspěšný doma i v zahraničí. Veronika pracuje jako zdravotnický záchranář a Vojtěch jako šéfredaktor, a i přes odlišné profese oba spojuje stejná vášeň, motosport. Těšíme se na další úspěšnou sezónu!

Vraťte se s námi do dětských let

Omalovánky Volkswagen Financial Services

Omalovánky

Vytiskněte si zdarma tyto omalovánky, vezměte pastelky do ruky a hurá na hru barev.