Váš prohlížeč není podporován.

Pro kvalitní uživatelský zážitek doporučujeme použít jiný prohlížeč.

3D rozložené auto z kostek

Firemní vozy

Jsme připraveni splnit požadavky malých i velkých firem

Proč si nás vybrat jako partnera

Spolehlivý a transparentní partner

Autorizovaná servisní síť

Dlouholetá tradice a dlouhodobé vztahy

Individuální přístup a profesionální tým

Máte vozový park a chcete mít jeho správu i náklady na provoz zcela pod kontrolou? Obraťte se na férového a transparentního partnera s mnohaletými zkušenostmi a zázemím. S každým jednáme individuálně a každý získá nadstandardní služby skupiny Volkswagen, včetně servisu vozidel v autorizované servisní síti, značkového pojištění a jistoty fixních nákladů. Pohodlně si u nás zařídíte financování či správu vozového parku koncernu Volkswagen i jiných značek.

Nabídky pro malé a střední podniky

Operativní leasing

Firemní ŠKODA Bez starostí

Využijte akční nabídku pronájmu vozů ŠKODA na operativní leasing pro vaše podnikání. Bez starostí a ještě výhodněji.

úvěr

Financování firemních vozů CHYTŘE

Využijte úvěr s poslední navýšenou splátkou a nastavte si financování podle potřeb svého podnikání bez velkého zásahu do vašeho rozpočtu. Zároveň získejte předplacený servis za polovinu.

ŠKODA FABIA nebo SEAT Leon na operativní leasing se slevou na tankování

Sjednejte si u nás operativní leasing na vybrané modely ŠKODA FABIA a SEAT Leon a získejte tankovací kartu OMV se slevou 2 Kč/l na pohonné hmoty.

zelena-fabia-tankovaci-karta.jpg

ŠKODA FABIA COMBI za 3 999 Kč * měsíčně

Osvěžte svůj firemní vozový park a pořiďte si vůz FABIA COMBI TOUR na operativní leasing za 3 999 Kč* bez DPH měsíčně. Součástí operativního leasingu je také kompletní pojištění, služby full servis a pneuservis se zimními komplety včetně uskladnění. Nabídka je platná pouze pro firmy a podnikatele při odběru již od 2 vozů.

seat-leon-tankovaci-karta.jpg

SEAT Leon Sportstourer za 5 499 Kč** měsíčně

Seznamte se s Leonem. Rád se od ostatních odlišuje, zvenku i zevnitř. A můžete si být jisti, že když si spolu někam vyrazíte, zaručeně upoutáte nejeden pohled. Pořiďte si nový SEAT Leon SP 1.5 TSI na operativní leasing za 5 499 Kč** bez DPH měsíčně s pojištěním, servisem, údržbou a silniční asistencí. Nabídka platí pouze pro firmy a podnikatele již při odběru od 1 vozu.

Objevte akční nabídku firemních vozů na operativní leasing

Zvolte si výši měsíční splátky

Služba je aktuálně nedostupná. Prosím zkuste to znovu později.

* Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Nabídka je platná pro klienty s uzavřenou velkoodběratelskou smlouvou na odběr vozů. Uvedená splátka je platná pro komunikovanou dobu nájmu, nájezd za celou dobu operativního leasingu a uvedený vůz v základním výbavovém stupni (tj. motorizace, barva, kola, výbava). Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Mohlo by vás zajímat

o_bs_city_double_low.jpg

Aukce vozidel

Aukce vozidel nabízí kvalitní prověřené ojeté vozy k odkupu pro dražitele s platným IČO. Seznamte se s celým procesem aukce.

Elektromobilita - elektrické auto Volkswagen ID.3 teaser

Elektromobilita

Ekologické elektromobily máte blíž, než si myslíte. Máme pro vás komplexní šíři finančních i doplňkových služeb. Navíc v rámci skupiny Volkswagen si můžete vybírat již ze 6 ekologických elektromobilů.

Kontakty

Pokud máte zájem o financování užitkových vozidel, taxi služby nebo autopůjčovny obracejte se na kontakty zde.

Východní část Prahy

Západní část Prahy

Západní Čechy

Východní Čechy

Severní Morava

Jižní Morava

Ostatní kontakty

Kontakty pro financování užitkových vozidel, taxi služby, autopůjčovny a nabídku pro prodej ojetých vozů.

Partnerství 2021

Volkswagen Financial Services | Firemní vozy v letošním roce navázala spolupráci s Autodromem Most a plánuje navázání spolupráce s dalšími organizacemi.

Partnerství Autodrom Most logo

Partnerství

Autodrom Most

Cílem spolupráce s Autodromem Most je především podpořit bezpečnost na silnicích a přiblížit největší automobilové události v České republice našim partnerům, klientům a prostřednictvím soutěží na našich sociálních sítích také našim fanouškům. Díky partnerství se tak naskytne možnost osvojit si vlastnosti bezpečné jízdy, vyzkoušet si jízdu na závodním okruhu nebo offroad, to vše pod dohledem proškolených instruktorů.

Spokojenost zákazníků na prvním místě

 

Všech našich zákazníků si velmi ceníme a snažíme se jim poskytovat maximální péči.
Děkujeme vám za reference a znamení, že svou práci děláme správně.

 

ČEZ Korporátní služby

„Volkswagen Financial Services je náš dlouholetý spolehlivý partner v oblasti leasingu vozidel. Za období deseti let se jednalo o tisíce pronajatých vozidel. Věcná spolupráce pomáhala zajistit mobilitu Skupiny ČEZ ve vybraných kategoriích vozidel.“

Pavel Herda
Manažer útvaru Dopravní služby

OSRAM Česká republika

„Spolupráce s Volkswagen Financial Services pro mě znamená jednoduchou a efektivní správu vozového parku. Pozitivně hodnotím i komunikaci a rychlé vyřízení všech našich požadavků.“

Petr Lazar
Logistics & Supply Chain Planning

CAR CLUB

„Na spolupráci se společností Volkswagen Financial Services oceňuji především dlouhodobé a vzájemně otevřené obchodní vztahy.“

David Prostý
Jednatel

LR Health & Beauty Systems

„Vážíme si dlouholeté spolupráce, která nabízí efektivní řešení na míru všem našim potřebám. Komunikace i poskytovaný servis je vždy na profesionální úrovni a těší nás, že je naším významným obchodním partnerem právě Volkswagen Financial Services, špičková značka se stabilními hodnotami a vždy pozitivním a otevřeným přístupem.“

Kateřina Sadilová
Sales Support Specialist

OK HOLDING

„Financování našich firemních vozů prostřednictvím Volkswagen Financial Services využíváme pro všechny společnosti uskupení OK HOLDING již více než 3 roky. Způsob financování, rozsah služeb a osobní přístup, to jsou tři klíčové aspekty, které na spolupráci oceňuji. Zásadní je pro mě především férová cena, dodržování dohodnutých podmínek a stabilita. Věřím, že i v těchto oblastech bude nadále vše tak, abychom uzavírali oboustranně výhodné kontrakty."

Barbora Vilišová
Ředitelka útvaru podpory obchodu a sítě PPZ

SIXT Česká republika

„Když jsme před lety hledali společnost na financování vozů, požadovali jsme schopnost flexibilně reagovat na změny požadavků ovlivněných vývojem trhu a dotýkajících se našeho předmětu podnikání. Dnes po téměř dvaceti letech spolupráce si dovolím říci, že takového „partnera“ jsme našli ve společnosti Volkswagen Financial Services. Oceňuji zejména rychlé jednání, skvělou komunikaci a profesionální přístup.“

Martin Zahálka
Purchase and Sales Manager

Nordic Telecom Regional

„V Nordic Telecom si na spolupráci s Volkswagen Financial Services ceníme osobního, profesionálního a férového přístupu k nám jako k zákazníkovi. Velkou výhodou Volkswagen Financial Services je také přímá vazba na automobilku ŠKODA AUTO a její koncernové dealery. V neposlední řadě oceňujeme schopnost rychle vyřešit jakýkoliv vzniklý problém.“

Petr Doležel
Manažer dopravy a správy budovy