Firemní vozy

Jsme připraveni splnit požadavky malých i velkých firem

Proč si nás vybrat jako partnera

Spolehlivý a transparentní partner

Autorizovaná servisní síť

Dlouholetá tradice a dlouhodobé vztahy

Individuální přístup a profesionální tým

Máte vozový park a chcete mít jeho správu i náklady na provoz zcela pod kontrolou? Obraťte se na férového a transparentního partnera s mnohaletými zkušenostmi a zázemím. S každým jednáme individuálně a každý získá nadstandardní služby skupiny Volkswagen, včetně servisu vozidel v autorizované servisní síti, značkového pojištění a jistoty fixních nákladů. Pohodlně si u nás zařídíte financování či správu vozového parku koncernu Volkswagen i jiných značek.

Rozšiřte svou firemní flotilu o vozy libovolné značky

Ať jste malá či velká firma, obraťte se na nás s financováním a správou svého vozového parku

Vozy na krátkodobý operativní leasing ihned k dispozici

Čekáte na dodání nového vozu, ale potřebujete dočasně něčím jezdit? Zajistěte si kompletní mobilitu v období, kdy čekáte na nový vůz a využijte jedinečné nabídky krátkodobého operativního leasingu na vozy ihned dostupné z našich interních skladů. Například si můžete pronajmout vůz Škoda Octavia za měsíční splátku již od 6 589 Kč bez DPH*. Zajímá vás více? Kontaktujte nás nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

 

Pro nové i stávající klienty s vozovým parkem od 5 aut**

Součástí kompletní pojištění

Včetně servisu a pneuservisu

* Splátky a nabízená vozidla se mohou měnit dle aktuální nabídky z interního skladu
** Neplatí pro vozidla taxi a autopůjčovny

Nabídky pro malé a střední podniky

Operativní leasing

Firemní Škoda Bez starostí

Využijte akční nabídku pronájmu vozů Škoda na operativní leasing pro vaše podnikání. Bez starostí a ještě výhodněji.

úvěr

Financování firemních vozů CHYTŘE

Využijte úvěr s poslední navýšenou splátkou a nastavte si financování podle potřeb svého podnikání bez velkého zásahu do vašeho rozpočtu. Zároveň získejte předplacený servis za polovinu.

Brožura Driver set

V této on-line brožuře k operativnímu leasingu naleznete všechny důležité informace, pokyny i přehled služeb, které slouží pro každého řidiče vozu od Volkswagen Financial Services | Firemní vozy. 

Mohlo by vás zajímat

Aukce vozidel

Aukce vozidel nabízí kvalitní prověřené ojeté vozy k odkupu pro dražitele s platným IČO. Seznamte se s celým procesem aukce.

Elektromobilita

Ekologické elektromobily máte blíž, než si myslíte. Máme pro vás komplexní šíři finančních i doplňkových služeb. Navíc v rámci skupiny Volkswagen si můžete vybírat již ze 6 ekologických elektromobilů.

Vyzkoušejte elektromobilitu na vlastní kůži

Pro firemní klienty nově nabízíme možnost vyzkoušet si elektrovůz, aby se sami mohli přesvědčit, zda je pro ně tou správnou volbou.

Kontakty

Pokud máte zájem o financování elektromobilů, taxi služby nebo autopůjčovny obracejte se na kontakty zde.

Západní část Prahy a Západní Čechy

Východní část Prahy a Východní Čechy

Morava

Elektromobilita, autopůjčovny a taxi

V případě jiných dotazů nás kontaktujte pomocí e-mailu fleet@vwfs.cz nebo telefonicky na obecné lince +420 224 992 300.

Partnerství a podpora aktivit

Volkswagen Financial Services | Firemní vozy již druhým rokem spolupracuje s Autodromem Most a dále podporuje nejrůznější kulturní, sportovní či společensky odpovědné aktivity, kde zajišťuje mobilitu zapůjčením vozů. 

Partnerství

Autodrom Most

Cílem spolupráce s Autodromem Most je především podpořit bezpečnost na silnicích a přiblížit největší automobilové události v České republice našim partnerům, klientům a prostřednictvím soutěží na našich sociálních sítích také našim fanouškům. Díky partnerství se tak naskytne možnost osvojit si vlastnosti bezpečné jízdy, vyzkoušet si jízdu na závodním okruhu nebo offroad, to vše pod dohledem proškolených instruktorů.

Spokojenost zákazníků na prvním místě

 

Všech našich zákazníků si velmi ceníme a snažíme se jim poskytovat maximální péči.
Děkujeme vám za reference a znamení, že svou práci děláme správně.

 

ČEZ Korporátní služby

„Volkswagen Financial Services je náš dlouholetý spolehlivý partner v oblasti leasingu vozidel. Za období deseti let se jednalo o tisíce pronajatých vozidel. Věcná spolupráce pomáhala zajistit mobilitu Skupiny ČEZ ve vybraných kategoriích vozidel.“

Pavel Herda
Manažer útvaru Dopravní služby

OSRAM Česká republika

„Spolupráce s Volkswagen Financial Services pro mě znamená jednoduchou a efektivní správu vozového parku. Pozitivně hodnotím i komunikaci a rychlé vyřízení všech našich požadavků.“

Petr Lazar
Logistics & Supply Chain Planning

CAR CLUB

„Na spolupráci se společností Volkswagen Financial Services oceňuji především dlouhodobé a vzájemně otevřené obchodní vztahy.“

David Prostý
Jednatel

LR Health & Beauty Systems

„Vážíme si dlouholeté spolupráce, která nabízí efektivní řešení na míru všem našim potřebám. Komunikace i poskytovaný servis je vždy na profesionální úrovni a těší nás, že je naším významným obchodním partnerem právě Volkswagen Financial Services, špičková značka se stabilními hodnotami a vždy pozitivním a otevřeným přístupem.“

Kateřina Sadilová
Sales Support Specialist

OK HOLDING

„Financování našich firemních vozů prostřednictvím Volkswagen Financial Services využíváme pro všechny společnosti uskupení OK HOLDING již více než 3 roky. Způsob financování, rozsah služeb a osobní přístup, to jsou tři klíčové aspekty, které na spolupráci oceňuji. Zásadní je pro mě především férová cena, dodržování dohodnutých podmínek a stabilita. Věřím, že i v těchto oblastech bude nadále vše tak, abychom uzavírali oboustranně výhodné kontrakty."

Barbora Vilišová
Ředitelka útvaru podpory obchodu a sítě PPZ

SIXT Česká republika

„Když jsme před lety hledali společnost na financování vozů, požadovali jsme schopnost flexibilně reagovat na změny požadavků ovlivněných vývojem trhu a dotýkajících se našeho předmětu podnikání. Dnes po téměř dvaceti letech spolupráce si dovolím říci, že takového „partnera“ jsme našli ve společnosti Volkswagen Financial Services. Oceňuji zejména rychlé jednání, skvělou komunikaci a profesionální přístup.“

Martin Zahálka
Purchase and Sales Manager

Nordic Telecom Regional

„V Nordic Telecom si na spolupráci s Volkswagen Financial Services ceníme osobního, profesionálního a férového přístupu k nám jako k zákazníkovi. Velkou výhodou Volkswagen Financial Services je také přímá vazba na automobilku Škoda Auto a její koncernové dealery. V neposlední řadě oceňujeme schopnost rychle vyřešit jakýkoliv vzniklý problém.“

Petr Doležel
Manažer dopravy a správy budovy