Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 10. 7. 2022
  • 3 min

Volkswagen Financial Services oslavil třicátiny na českém trhu

Praha, 10. srpna 2022 – Přesně před třiceti lety, 10. srpna 1992, vstoupil Volkswagen Financial Services na český trh financování vozidel – v té době ještě pod značkou ŠkoFIN. Za tři dekády se stal synonymem pro financování osobních i užitkových vozidel a lídrem určujícím trendy celého trhu. Od počátku letošního roku si se svými zákazníky a obchodními partnery toto výročí připomíná prostřednictvím řady akcí. Samotný „narozeninový den“ společnost věnovala svým zaměstnancům, bez nichž by se nemohla stát nejúspěšnější firmou českého trhu financování vozidel.  

„Uplynulých třicet let na českém trhu nebylo často snadných. Zažili jsme ekonomické krize, politické změny, přírodní katastrofy i celosvětovou pandemii. To samozřejmě ovlivňovalo i naše zákazníky. Vždy jsme však byli schopni rychle zareagovat, přijít s inovacemi, které nás i naše klienty posunuly dopředu. To bychom však nikdy neodkázali bez našich zaměstnanců. Proto jsme symbolický narozeninový den naší společnosti věnovali právě jim. Právě díky nim jsme již třicet let lídrem v oblasti financování osobních a užitkových automobilů na českém trhu,“ řekl Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

„Před sebou máme další etapu, ve které se budeme dále zdokonalovat
a profesionalizovat naše služby tak, aby vždy odrážely ty nejmodernější globální i lokální trendy a požadavky našich zákazníků,“
uzavírá Vratislav Strašil.

V den založení společnosti, 10. srpna, čekalo na zaměstnance netradiční překvapení – úniková hra přenesená do kancelářských prostor. Dále měli například možnost účastnit se kreativního workshopu, jehož výsledkem bylo květinové aranžmá, které putovalo do domova seniorů Sue Ryder. Ten společnost Volkswagen Financial Services dlouhodobě podporuje nejen finančně, ale i dobrovolnickou prací. Na jaře zde její zaměstnanci například vlastnoručně zajistili květinovou výsadbu.

Součástí oslav 30 let na českém trhu byla i letní party pro zaměstnance v pražských Žlutých lázních. Vedle řady sportovních aktivit, jejichž vrcholem byl závod dračích lodí, nechybělo ani krájení narozeninového dortu či společné focení všech zaměstnanců prostřednictvím dronu.

Ani u této oslavy nechyběl charitativní aspekt – příprava výrobků v profesionálně vedené kreativní dílně, které následně putovaly do Domova Přístav. Samotná kreativní dílna byla připravena díky neziskové platformě Breakfaststory, která rovněž zajistila, aby se nespotřebované potraviny ze zaměstnanecké party dostaly k potřebným.

S oslavou kulatého výročí společnost nezapomněla ani na své obchodní partnery v čele s importéry a zástupci dealerské sítě koncernu Volkswagen. Jejich úzká a profesionální spolupráce má totiž na úspěších společnosti zásadní podíl. Nejdůležitější milníky uplynulých tří dekád si tak všichni zúčastnění společně připomněli v rámci červnového galavečera ve Španělském sále Pražského hradu.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ Twitter



Další tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS oslavil ve Španělském sále na Pražském hradě 30 let působení na trhu

Společnost letos slaví 30 let od svého založení. Významný milník si společnost připomněla 15. června během slavnostního večera na Pražském hradě. Podívejte se, jak akce probíhala.

  • 22. 6. 2022
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nově nabízíme Financování CHYTŘE s garancí odkupu

Klientům s úvěrem Financování CHYTŘE nově garantujeme, že v případě zájmu jejich vůz na konci smluvní doby odkoupíme. Využití nabídky odkupu je zcela dobrovolné, a záleží tak výhradně na klientovi, zda ji na konci smluvní doby přijme nebo se rozhodne jinak.

  • 18. 5. 2022
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Financování CHYTŘE získalo bronz v soutěži Zlatá koruna

Odborná porota udělila úvěru Financování CHYTŘE 3. místo v kategorii Nebankovní úvěry. Ocenění si na slavnostním galavečeru 29. června převzala vedoucí Produktu & Marketingu Jana Hrušková společně s produktovým specialistou Tomášem Ciprianem.

  • 30. 6. 2022
  • 2 min