Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 18. 5. 2022
  • 2 min

Volkswagen Financial Services nabízí klientům Financování CHYTŘE s garancí odkupu

Praha, 18. května 2022 – Přední česká společnost specializující se na financování automobilů Volkswagen Financial Services klientům s úvěrem Financování CHYTŘE nově garantuje, že v případě zájmu jejich vůz na konci smluvní doby odkoupí. Využití nabídky odkupu je zcela dobrovolné, a záleží tak výhradně na klientovi, zda ji na konci smluvní doby přijme nebo se rozhodne jinak.

Úvěr s poslední nerovnoměrnou splátkou nazvaný jednoduše Financování CHYTŘE společnost představila před necelým rokem. Produkt, vyznačující se vysokou mírou variability při nastavování výše akontace, měsíční splátky a volbě vyrovnání poslední nerovnoměrné splátky, Čechy i přes poměrně krátkou dobu na trhu zaujal. V současnosti tvoří již zhruba 20 % sjednaných úvěrů na osobní automobily. 

Nabídka vznikla jako odpověď na aktuální trendy v oblasti financování vozů směřující k větší flexibilitě. Klienty láká především možnost extrémně nízké měsíční splátky, která je možná díky vyšší poslední nerovnoměrné splátce. K jejímu vyrovnání mohou klienti přistoupit několika způsoby – buď ji jednorázové splatí, rozloží do několika menších splátek anebo auto prodají a pokryjí ji z utržené hotovosti.  

„Nejistá doba a s ní spojené obavy z budoucnosti přiměly Čechy k větší obezřetnosti při nakládání se svými financemi. Pro část klientů může být obava z toho, že na konci smluvní doby nebudou mít dostatek hotovosti na splacení poslední splátky nebo nenajdou vhodného kupce, demotivačním faktorem. Vycházíme jim proto vstříc, a nově tak odkup vozu naší společnosti garantujeme již při podpisu smlouvy,“ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services. 

Díky nově garantovanému odkupu má tak klient už před sjednáním úvěru v ruce záruku, že společnost jeho vůz po skončení smluvní doby odkoupí. Konkrétní částku zná navíc klient už při podpisu smlouvy. „Klient má i nadále plnou svobodu v tom, jak se svým vozem naloží, čili zda ho prodá zpět společnosti, jinému zájemci, poslední splátku splatí v hotovosti anebo ji rozloží do dalších měsíčních splátek,“ dodává Vratislav Strašil.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Spouštíme nový klientský portál MojeVWFS

Prohloubení digitálních služeb, vysoké zabezpečení citlivých dat a sbohem papírové evidenci. Takové jsou cíle nového klientského portálu MojeVWFS. Klienti mohou jeho prostřednictvím komunikovat se společností, přímo zažádat o změnu svých údajů a mnoho dalšího. Přečtěte si více o jeho funkcích.

  • 7. 4. 2022
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nově financujeme firemní vozy všech automobilových značek

Od letošního roku nabízí naše společnost financování pro firemní vozy všech značek dostupných na českém trhu. Fleetovým klientům tak poskytujeme komplexní řešení jejich vozového parku bez ohledu na to, zda se jedná či nejedná o koncern Volkswagen.

  • 4. 4. 2022
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Češi se při výběru financování automobilů namísto expertů obrací na přátele

Více než třetina Čechů tápe v rozdílech mezi operativním leasingem a úvěrem na financování vozu. Řidiči při výběru vhodných možností financování spoléhají především na rodinu a přátele a za odborníkem jdou pro radu jen zřídka. Podívejte se na výsledky průzkumu znalosti financování.

  • 20. 4. 2022
  • 2 min