Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 30. 6. 2022
  • 2 min

Úvěr Financování CHYTŘE získal bronz v soutěži Zlatá koruna

Praha, 30. června 2022 – Volkswagen Financial Services v letošním výročním ročníku soutěže Zlatá koruna opět zabodoval. Odborná porota udělila jeho úvěru Financování CHYTŘE 3. místo v kategorii Nebankovní úvěry. Ocenění si na slavnostním galavečeru 29. června převzala vedoucí Produktu & Marketingu Jana Hrušková společně s produktovým specialistou Tomášem Cipriánem.

„Za volant by se mělo usedat s čistou hlavou a nejlépe bez starostí. Pokud tomu v současné nelehké době mohlo Financování CHYTŘE přispět, je to pro nás tím největším úspěchem. Ocenění od odborníků z Finanční akademie je pak dalším stvrzením kvality naší produktové novinky,“ říká Vratislav Strašil, jednatel Volkswagen Financial Services.

Financování CHYTŘE je variantou úvěru, v rámci kterého si klient nastaví splátky podle své potřeby, a to většinou mnohem nižší, než je na trhu běžné. Umožňuje mu to institut poslední nerovnoměrné splátky, k jejímuž splacení může klient přistoupit několika způsoby. Buď ji zafinancuje ze svého, rozloží do dalších měsíčních splátek nebo ho prodá a utrženou hotovost využije na její splacení. Volkswagen Financial Services navíc od letošního roku klientům odkup vozu financovaného prostřednictvím Financování CHYTŘE garantuje již při podpisu smlouvy.

S tímto řešením přišla společnost na trh s cílem vyjít vstříc soukromým i firemním klientům, pro které je prioritou finanční flexibilita, nízké měsíční splátky, případně možnost časté obměny vozu.

30 let finančních úspěchů

Bronzové ocenění si během slavnostního galavečera ku příležitosti jubilejního 20. ročníku soutěže Zlatá koruna převzala Jana Hrušková, vedoucí Produktu & Marketingu, a Tomáš Ciprian, produktový specialista Volkswagen Financial Services.

Ocenění Zlatá Koruna každoročně oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Posuzuje je odborná porota Finanční akademie Zlaté koruny, ve které jsou zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, akademici  a podnikatelé. Hodnocení probíhá na základě srovnání ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky produktu.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS oslavil ve Španělském sále na Pražském hradě 30 let působení na trhu

Společnost letos slaví 30 let od svého založení. Významný milník si společnost připomněla 15. června během slavnostního večera na Pražském hradě. Podívejte se, jak akce probíhala.

  • 22. 6. 2022
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nově nabízíme Financování CHYTŘE s garancí odkupu

Klientům s úvěrem Financování CHYTŘE nově garantujeme, že v případě zájmu jejich vůz na konci smluvní doby odkoupíme. Využití nabídky odkupu je zcela dobrovolné, a záleží tak výhradně na klientovi, zda ji na konci smluvní doby přijme nebo se rozhodne jinak.

  • 18. 5. 2022
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Češi se při výběru financování automobilů namísto expertů obrací na přátele

Více než třetina Čechů tápe v rozdílech mezi operativním leasingem a úvěrem na financování vozu. Řidiči při výběru vhodných možností financování spoléhají především na rodinu a přátele a za odborníkem jdou pro radu jen zřídka. Podívejte se na výsledky průzkumu znalosti financování.

  • 20. 4. 2022
  • 2 min