Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 7. 4. 2022
  • 1 min

Volkswagen Financial Services spustil nový klientský portál MojeVWFS

Praha, 7. dubna 2022 – Prohloubení digitálních služeb, vysoké zabezpečení citlivých dat a sbohem papírové evidenci. Takové jsou cíle nového klientského portálu MojeVWFS od přední české společnosti pro financování vozidel Volkswagen Financial Services. Klienti mohou jeho prostřednictvím komunikovat se společností či přímo zažádat o změnu svých údajů. Naleznou v něm též aktuální bilanci na smlouvě, splátkový kalendář nebo přehled údajů o vozidle a jeho pojištění.

„Stále vyšší procento klientů upřednostňuje online komunikační kanály a nástroje pro správu svých financí. Představení portálu MojeVWFS je tak přirozeným vyústěním měnících se trendů ve společnosti a našeho úsilí směrem k větší digitalizaci finančních služeb,“ říká jednatel společnosti Volkswagen Financial Services Axel Herrmann.

Klientský portál MojeVWFS je plně responzivní – přihlásit se do něj tedy lze prostřednictvím internetového prohlížeče z počítače, mobilu nebo tabletu. Přístupný je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Škálu jednotlivých úkonů, které budou moci klienti provést online na pár kliknutí navíc, společnost plánuje do budoucna neustále rozšiřovat. Už nyní lze takto podat například žádost o devinkulaci nebo o změnu kontaktních údajů. Stejně tak se společnost zaměřuje na nabídku informací a dokumentů, které klienti v portálu naleznou – v brzké době si tak budou moci stáhnout např. zelenou kartu do svého mobilu. „Naší ambicí je, aby se MojeVWFS stalo primárním nástrojem pro správu a komunikaci mezi klienty a naší společností. Pevně věřím, že funkcionality portálu o svých výhodách samy přesvědčí,“ doplňuje Axel Herrmann.

S ohledem na citlivá data klientů byla při jeho navrhování zvláštní péče věnována právě adekvátnímu zabezpečení. Jeho implementace navíc pomáhá šetřit přírodu, společně se startem nového portálu totiž společnost upustila od zasílání papírových výpisů.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Zaměstnanci Volkswagen Financial Services plnili přání malým i velkým

Závěr roku 2021 se pro společnost nesl již tradičně ve znamení pomoci partnerům společnosti, ať už těm dlouhodobým, nebo těm zcela novým. Jeho zaměstnanci podpořili seniory z domova Sue Ryder, děti z Dětského centra při Thomayerově nemocnici nebo handicapované z chráněných dílen.

  • 13. 1. 2022
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nově financujeme firemní vozy všech automobilových značek

Od letošního roku nabízí naše společnost financování pro firemní vozy všech značek dostupných na českém trhu. Fleetovým klientům tak poskytujeme komplexní řešení jejich vozového parku bez ohledu na to, zda se jedná či nejedná o koncern Volkswagen.

  • 4. 4. 2022
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Auta nejsou, zoufají si Češi. Z prodlev viní čipy, koronavirus a EU

Globální nedostatek čipů a na něj navázané výpadky v dodavatelském řetězci automobilů prodlužují dodací dobu nových vozů. Jak vyplývá z průzkumu, pouze menší část řidičů je ochotna ze svých nároků na nový vůz slevit a tak místo nákupu za hotové zvažují financování vozu pomocí úvěru nebo operativního leasingu

  • 18. 1. 2022
  • 3 min