Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 16. 5. 2023
  • 2 min

Volkswagen Financial Services sklízí úspěchy s financováním vozidel všech značek

Praha, 16. května 2023 – Společnost Volkswagen Financial Services pokračuje v rozšiřování nabídky pro firemní zákazníky. Vedle vozidel koncernu Volkswagen loni v portfoliu služeb přibylo financování všech automobilových značek dostupných na českém trhu. Díky tomu jen za první čtvrtletí letošního roku vzrostl meziročně objem nových fleetových obchodů o 220 procent.

„Chceme uspokojovat všechny potřeby firemních klientů, a proto jsme se již na začátku roku 2021 rozhodli rozšířit nabídku našeho financování na vozidla všech značek,“ říká Jan Pařízek, ředitel fleetového prodeje a remarketingu ve společnosti Volkswagen Financial Services. „Naši zákazníci tento krok velmi uvítali a nám jen za první kvartál letošního roku vzrostl objem nových fleetových obchodů o 220 %. Stali jsme se tak univerzální leasingovou společností schopnou plnit veškeré požadavky klientů na financování osobních a užitkových vozů. Díky našim službám zůstane podnikatelům a firmám více prostoru pro vlastní podnikání.“

Volkswagen Financial Services vychází vstříc širokému spektru klientů od malých a středních firem s několika vozy až po nadnárodní společnosti s velkými vozovými parky. Správci vozových parků často potřebují zkombinovat ve své flotile vozidla různých značek, například manažerské a referentské vozy. Proto rozšiřování nabídky Volkswagen Financial Services velmi uvítali. Ze značek, které nejsou součástí koncernu Volkswagen, volí fleetoví zákazníci nejčastěji Hyundai, Peugeot, Ford a Kia.

Volkswagen Financial Services staví na svých více než třicetiletých zkušenostech na českém trhu, dlouholetých stabilních partnerstvích a důsledné orientaci na zákazníka založené na individuálním přístupu ke každému klientovi, ať se jedná o malou firmu se dvěma vozy, nebo nadnárodní společnost se stovkami automobilů. Díky tomu dokáže zajistit firmám i živnostníkům výhodné financování jakéhokoli vozu prodávaného na českém trhu. Samozřejmostí je široká škála služeb, která zahrnuje mimo jiné pojištění, servis, pneuservis, dálniční známky, volné limity ujetých kilometrů, vedení elektronické knihy jízd i komplexní správu vozového parku. Specifická řešení jsou připravena pro zákazníky, kteří plánují obohatit svou flotilu o hybridní či plně elektrický vůz.

Zvláštní pozornost věnují ve společnosti Volkswagen Financial Services operativnímu leasingu, jehož koncept průběžně adaptují na měnící se situaci na trhu a zákaznické preference. „Podíl tohoto oblíbeného produktu neustále roste, i když u nás zdaleka ještě nedosahuje výše jako například v Německu, kde firmy automobily v majetku prakticky nemají a své vozové parky pořizují na leasing,“ říká Jan Pařízek a na závěr dodává: „V poslední době však pozorujeme, že i u nás chce stále více zákazníků využívat mobilitu jako službu s cílem zefektivnit správu svého vozového parku. Proto očekáváme, že v budoucnu bude operativní leasing dominantním produktem i v Česku, a to nejen pro velké a střední firmy, jako je tomu doposud, ale i pro startupy, živnostníky a nejmenší a malé podniky. I menší firmy již začínají využívat přednosti operativního leasingu, mezi něž patří mimo jiné snadné plánování nákladů i cash flow nebo eliminace starostí s prodejem ojetého vozidla.“

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Zavádíme výhodné předplacené servisní prohlídky na nové i ojeté vozy

Zavádíme službu, která zajistí pravidelnou údržbu za předem stanovených podmínek. Zákazníci si mohou nový produkt sjednat on-line pro nové i ojeté vozy. Při uvedení na trh navíc s 30% slevou.

  • 30. 3. 2023
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nový Tiguan za necelých 8000 měsíčně? S Volkswagen Financial Services ano!

VWFS připravila ve spolupráci se značkou Volkswagen atraktivní akci „Výprodej skladu“. Zákazníci mohou ihned získat skladové vozy Volkswagen se zvýhodněním až 160 000 Kč. S novým úvěrem CHYTŘE si mohou splátky nastavit podle své potřeby a k tomu obdrží řadu bonusů navíc, od kompletního pojištění až po předplacený servis na 5 let zdarma. 

  • 5. 4. 2023
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Novou komunikační agenturou Volkswagen Financial Services je AC&C PR

Volkswagen Financial Services, přední finanční společnost v oblasti automobilového trhu, si v tendru na zajišťování komplexních PR služeb vybrala agenturu AC&C Public Relations

  • 6. 3. 2023
  • 1 min