Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 6. 3. 2023
  • 1 min

Novou komunikační agenturou Volkswagen Financial Services je AC&C PR

Praha, 6. března 2023 - Volkswagen Financial Services, přední finanční společnost v oblasti automobilového trhu, si v tendru na zajišťování komplexních PR služeb vybrala agenturu AC&C Public Relations. 

„Hledali jsme kombinaci know-how v komunikaci finančních služeb a automotivních témat. Agentura nás také oslovila kreativitou a zkušeným týmem. Navíc dlouhodobě pracuje pro importéra značek koncernu Volkswagen, což přináší nejen dokonalou znalost oboru ale také řadu synergií,“ říká Jana Hrušková, vedoucí oddělení produktu a marketingu Volkswagen Financial Services.

Spolupráci obě společnosti zahájily 1. března 2023, agenturní tým vede výkonný ředitel AC&C PR Jan Klíma, key account manažerkou je Eva Bláhová. 

„Žijeme v éře zásadní změny automobilových technologií i životního stylu,“ říká Jan Klíma a dodává: „Pro řadu zejména mladších lidí už vlastnictví nejen automobilu není klíčem ke štěstí. Chtějí praktickou mobilitu, cestování, zážitky… Proto je téma dlouhodobého pronájmu automobilů stále důležitější. Vedle změny automobilů samotných nyní budeme komunikovat také o změně cesty k nim.“

Volkswagen Financial Services je přední finanční společnost, která se specializuje na financování osobních a užitkových vozů  značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěrů, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy (tzv. značkové financování), tak i pro vozy dalších značek na českém trhu.

AC&C Public Relations patří mezi vedoucí PR agentury na českém trhu. Od svého vzniku v roce 1993 poskytuje komunikační služby předním nadnárodním a českým klientům například z oblasti automotive, letecké dopravy, logistiky, ICT, finančních služeb nebo FMCG.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Průzkum VWFS | Generace Z přichází na chuť financování automobilů

Kdybyste zítra pořizovali auto, víte, jak by vypadalo? Češi spadající do generace Z mají jasno. Preferují větší a praktičtější vozy, nadále u nich v oblíbenosti dominují vozy na fosilní paliva. Popularita finančních produktů roste na úkor nákupu za hotové, třetina očekává možnost pořídit vůz online

  • 3. 10. 2022
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Za každý rok jeden dobrý skutek, tak jsme oslavili 30 let na trhu

V loňském roce jsme oslavili 30 let svého působení na trhu. U příležitosti těchto oslav se vedení i zaměstnanci rozhodli věnovat pozornost řadě dobročinných projektů a vykonat společně minimálně 30 dobrých skutků. Společnost se tak kromě dlouhodobé podpory lokální komunity či vybraných charitativních projektů. Zjistěte více o dobrých skutcích uvnitř článku.

  • 7. 2. 2023
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Průzkum: Děti mění preference rodičů ohledně jejich vozu

Po narození potomka se klade větší důraz na bezpečnost, cenu nebo pohodlí a do pozadí ustupuje například značka auta. Rodiče za volantem jsou také více otevřeni financování vozu prostřednictvím úvěru nebo operativního leasingu, vychází z průzkumu VWFS.

  • 13. 2. 2023
  • 3 min