Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 12. 7. 2023
  • 1 min

Jiří Beran povede ve VWFS marketing a spolupráci s koncernovými značkami v oblasti retailu

Praha, 12. července 2023 – Manažerský team Volkswagen Financial Services od 1. července 2023 posílil Jiří Beran, který u této přední společnosti v oblasti financování mobility převzal vedení marketingu a komunikaci se značkami koncernu Volkswagen.

„Jsem velmi rád, že Jiřího Berana mohu uvítat v našich řadách,“ říká Vratislav Strašil, jednatel Volkswagen Financial Services. „Známe ho jako velmi zkušeného manažera, který ze svého předchozího působení u značky Audi přináší vynikající zkušenosti z řízení produktu a marketingu.     Jeho úkolem bude maximálně propojit strategie koncernových značek se strategií VWFS s cílem poskytnout zákazníkům řešení udržitelné mobility ve všech fázích životního cyklu vozidla.“

Jiří Beran

Jiří Beran (33) působí v koncernu Volkswagen od roku 2014. Po absolvování Vysoké školy ekonomické nastoupil do ŠKODA AUTO a odtud přešel do Porsche Česká republika, největšího importéra automobilů do ČR. Zde pracoval v oddělení produktu a marketingu prémiové značky Audi, poslední léta jako jeho vedoucí.

Mojí misí ve VWFS je postupné uvedení do života naší strategie ‚Mobilita 2030‘ v oblasti spolupráce s koncernovými značkami. Vizi naší společnosti ‚Jsme klíč k mobilitě‘ a nové trendy chci promítnout do marketingové komunikace firmy s cílem dále posilovat vedoucí pozici značky Volkswagen Financial Services," říká Jiří Beran.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Zavádíme výhodné předplacené servisní prohlídky na nové i ojeté vozy

Zavádíme službu, která zajistí pravidelnou údržbu za předem stanovených podmínek. Zákazníci si mohou nový produkt sjednat on-line pro nové i ojeté vozy. Při uvedení na trh navíc s 30% slevou.

  • 30. 3. 2023
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nový Tiguan za necelých 8000 měsíčně? S Volkswagen Financial Services ano!

VWFS připravila ve spolupráci se značkou Volkswagen atraktivní akci „Výprodej skladu“. Zákazníci mohou ihned získat skladové vozy Volkswagen se zvýhodněním až 160 000 Kč. S novým úvěrem CHYTŘE si mohou splátky nastavit podle své potřeby a k tomu obdrží řadu bonusů navíc, od kompletního pojištění až po předplacený servis na 5 let zdarma. 

  • 5. 4. 2023
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services sklízí úspěchy s financováním vozidel všech značek

VWFS pokračuje v rozšiřování nabídky pro firemní zákazníky. Vedle vozidel koncernu Volkswagen loni v portfoliu služeb přibylo financování všech automobilových značek dostupných na českém trhu. Díky tomu jen za první čtvrtletí letošního roku vzrostl meziročně objem nových fleetových obchodů o 220 procent.

  • 16. 5. 2023
  • 2 min