Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 14. 11. 2023
  • 2 min

Financování Audi now slaví u českých zákazníků úspěchy již téměř 10 let

Praha, 14. listopadu 2023 – Společnost Volkswagen Financial Services nabízí zákazníkům značky Audi již bezmála 10 let financování Audi now. Operativní leasing Audi now je velmi žádaným produktem, který zpřístupňuje za výhodných podmínek prémiovou mobilitu bez starostí. Bezkonkurenční nabídku financování v prémiovém segmentu využívají nejčastěji klienti, kteří si pořizují modely Audi A6, Audi Q3 a Audi A3.

„Audi now patří díky svým nesporným zákaznickým výhodám mezi stálice naší produktové nabídky,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel společnosti Volkswagen Financial Services, a dodává: „Naši klienti oceňují Audi now jako etablovaný produkt, který jim kromě komplexního zajištění prémiové mobility bez starostí nabízí také mimořádnou flexibilitu podmínek financování.  Audi now při srovnání s konkurenčními značkami nabízí nejvíce atraktivní splátky a souhrnem nabízených benefitů ve svém segmentu je i nadále bezkonkurenční."

Audi Q8, A6, Q5

Dlouhodobě nejúspěšnějším modelem pořizovaným prostřednictvím Audi now je Audi A6.

Audi now je prémiový operativní leasing pro podnikatele, který lze využít k pořízení jakéhokoli modelu z široké produktové řady značky Audi včetně elektromobilů. Klienti si mohou přizpůsobit podmínky financování svým představám a možnostem. Výsledná měsíční splátka zahrnuje kompletní pojištění (povinné ručení i havarijní pojištění včetně připojištění čelního skla), předepsanou údržbu vozu v autorizovaném servisu a další služby pro bezstarostnou mobilitu. Financování Audi now je díky flexibilitě a komplexnosti bezkonkurenční nabídkou v prémiovém segmentu českého automobilového trhu. Bez zajímavosti není ani vývoj měsíčních splátek: když v roce 2014 produkt Audi now začínal, první model v nabídce bylo Audi A3 Sportback 1.2 TFSI pro soukromé osoby s měsíční splátkou od 9990 Kč při délce leasingu 24 měsíců. Dnes za Audi A3 Sportback 30 TFSI firemní zákazník zaplatí měsíčně 7399 Kč bez DPH při délce financování 36 měsíců. Oblíbený finanční produkt nabízí celá dealerská síť značky Audi v České republice.

Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback 30 TFSI firemní zákazník zaplatí měsíčně 7399 Kč bez DPH při délce financování 36 měsíců 

U operativního leasingu nejsou k pořízení vozu zapotřebí žádné počáteční náklady. Zákazník si vybere model podle svých představ a za jeho pronájem platí každý měsíc fixní splátky, které jsou plně daňově uznatelným výdajem. Po uplynutí platnosti leasingové smlouvy zákazník používaný vůz vrátí a může se rozhodnout pro nový model, který bude vyhovovat jeho aktuálním potřebám. A to vše bez starostí s administrativou a pozdějším prodejem ojetého vozidla.

 

Dlouhodobě nejúspěšnějším modelem pořizovaným prostřednictvím Audi now je Audi A6. Atraktivní manažerský vůz je aktuálně nabízen za velmi výhodnou splátku již od 15 899 Kč bez DPH měsíčně. Letos modernizovaná modelová řada Audi A6 zahrnující karosářské verze Limuzína, Avant a Allroad patří mezi absolutně nejprodávanější modely Audi na českém trhu a její oblibu mezi českými firmami a podnikateli dokládá také prestižní titul Flotilové auto roku 2022. 

 

Audi A6 je k dispozici s širokým výběrem výkonných a hospodárných pohonů včetně plug-in hybridních systémů. Oceňovanou konkurenční výhodou je také pokračující nabídka šestiválcových motorů na benzin i naftu. Většinu motorů lze přitom kombinovat s legendárním pohonem všech kol quattro. Rozsáhlá výbava zahrnuje nejmodernější asistenčních systémy podporující řidiče v nejrůznějších situacích. Prémiový charakter modelu Audi A6 umocní na přání dodávané vzduchové odpružení, které posune již tak mimořádný komfort na ještě vyšší úroveň. Samozřejmostí je i prodloužená záruka na 4 roky, resp. 120 000 km.

Audi A6

Atraktivní  Audi A6 je aktuálně nabízeno za velmi výhodnou splátku již od 15 899 Kč bez DPH měsíčně 

Operativní leasing Audi now je hojně využíván nejen k pořízení velkých manažerských vozů, ale také u menších modelů z nižších segmentů. Čeští zákazníci tak díky financování Audi now jezdí velmi často například v kompaktních modelech Audi Q3 nebo Audi A3. V případě SUV Audi Q3 začínají aktuální splátky již od 10 299 Kč bez DPH/měsíc. Za volant Audi A3 v karosářské verzi Sportback lze usedat již za 7199 Kč bez DPH měsíčně. A v neposlední řadě poptávku po plně elektrickém vozu umíme uspokojit například modelem Audi Q4 e-tron se splátkou 16 099 Kč bez DPH měsíčně.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services si odnáší dvě ocenění ze soutěže Zlatá Koruna

Druhé místo za produkt Financování CHYTŘE v kategorii nebankovních úvěrů a cenu v kategorii Zelená Koruna za podporu domova seniorů Sue Ryder si na galavečeru 21. ročníku soutěže Zlatá Koruna převzala vedoucí oddělení Produktu Jana Hrušková.

  • 28. 7. 2023
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Jiří Beran novým šéfem marketingu a spolupráce se značkami v oblasti retailu

Od 1. července jsme přivítali v manažerském týmu VWFS novou posilu Jiřího Berana, který převzal vedení marketingu a komunikaci se značkami koncernu Volkswagen.

  • 12. 7. 2023
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nový online nástroj šetří fleetovým zákazníkům čas a náklady na administrativu

Zjednodušení administrativy spojené se správou firemních vozů, zrychlení práce a ušetření nákladů. To přináší firmám nový online nástroj FleetCARS, který Volkswagen Financial Services uvádí pro zákazníky na českém trhu.

  • 10. 7. 2023
  • 3 min