Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 28. 7. 2023
  • 1 min

Volkswagen Financial Services si odnáší dvě ocenění ze soutěže Zlatá Koruna

Praha, 28. července 2023 – Druhé místo za produkt Financování CHYTŘE v kategorii nebankovních úvěrů a cenu v kategorii Zelená Koruna za podporu domova seniorů Sue Ryder si na galavečeru 21. ročníku soutěže Zlatá Koruna převzala vedoucí oddělení Produktu Jana Hrušková.

„Zisk již druhého ocenění v soutěži Zlatá Koruna pro naše Financování CHYTŘE potvrzuje kvalitu tohoto produktu. Vidíme to i na zájmu klientů, který setrvale roste,“ říká Vratislav Strašil, jednatel Volkswagen Financial Services.

Vedoucí oddělení produktu Jana Hrušková

Financování CHYTŘE je úvěr k pořízení vozu, v rámci kterého si klient nastaví splátky podle své potřeby. Tyto splátky jsou mnohem nižší než je na trhu běžné, a to díky možnosti poslední nerovnoměrné splátky, k jejímuž splacení může klient přistoupit několika způsoby. Buď ji zafinancuje ze svého, rozloží do dalších měsíčních splátek nebo vůz prodá a utrženou hotovost využije na její splacení.

 

V kategorii Zelená Koruna, která oceňuje společensky a ekologicky udržitelné projekty, získal Volkswagen Financial Services cenu za svou podporou domova seniorů Sue Ryder. V kategorii Podpora ESG si odnesl druhé místo. „Jde o ocenění nezištné a vytrvalé práce našich kolegů. Domov seniorů Sue Ryder podporujeme již od roku 2015 skrze Sue Ryder Charity Cup a také řadou dalších aktivit, jako je například finanční sbírka na nové elektrické polohovací postele, které zlepší kvalitu života klientům domova,“ popisuje Dana Formánková, HR ředitelka společnosti.

Soutěž Zlatá Koruna každoročně oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Posuzuje je odborná porota, ve které jsou zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, akademici a podnikatelé. Hodnocení probíhá na základě srovnání ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky produktu.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Jiří Beran novým šéfem marketingu a spolupráce se značkami v oblasti retailu

Od 1. července jsme přivítali v manažerském týmu VWFS novou posilu Jiřího Berana, který převzal vedení marketingu a komunikaci se značkami koncernu Volkswagen.

  • 12. 7. 2023
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nový online nástroj šetří fleetovým zákazníkům čas a náklady na administrativu

Zjednodušení administrativy spojené se správou firemních vozů, zrychlení práce a ušetření nákladů. To přináší firmám nový online nástroj FleetCARS, který Volkswagen Financial Services uvádí pro zákazníky na českém trhu.

  • 10. 7. 2023
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS spouští půjčovnu elektromobilů 

VWFS podporuje rozšiřování elektromobility a pro svou firemní klientelu připravila novou půjčovnu elektromobilů. Zákazníci si tak mohou za výborných podmínek vyzkoušet elektricky poháněné vozy v reálných podmínkách.

  • 19. 6. 2023
  • 2 min