Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 10. 7. 2023
  • 3 min

Nový online nástroj Volkswagen Financial Services šetří fleetovým zákazníkům čas a náklady na administrativu

Praha, 10.. července 2023 – Zjednodušení administrativy spojené se správou firemních vozů, zrychlení práce a ušetření nákladů. To přináší firmám nový online nástroj FleetCARS, který Volkswagen Financial Services uvádí pro zákazníky na českém trhu.

Volkswagen Financial Services, specializovaná společnost v oblasti financování mobility, představila online nástroj FleetCARS pro správu firemního vozového parku. „Nástroj načítá každý den aktuální informace a díky tomu klienti nemusí čekat na vytvoření a zaslání reportů. Ty si můžou vygenerovat kdykoliv sami podle svých potřeb. Všechna data jsou využitelná ve firemním reportingu díky možnosti stažení do .xlsx nebo .csv formátu,“ popisuje Jan Pařízek, ředitel oddělení fleetu a remarketingu. Volkswagen Financial Services.

Nástroj FleetCARS představuje významnou úsporu času a práce pro všechny fleetové klienty Volkswagen Financial Services. „Vnímáme obrovský tlak na digitalizaci a poptávku po co nejjednodušší správě fleetu. Velmi rádi tak nyní s naším novým online nástrojem klientům vycházíme vstříc,“ uvádí Jan Pařízek z Volkswagen Financial Services.

V portálu mají klienti přehled o všech smlouvách, detailních technických informacích vozů a ujetých kilometrech evidovaných v rámci servisních prohlídek. V rámci portálu si firmy mohou zavádět vlastní evidenci řidičů a vytvářet reporting fixních či aktuálních nákladů včetně přefakturací a mnoho dalších funkcí. „Do budoucna plánujeme přidat do portálu také IFRS reporting, reporty tankování nebo přehled veškeré vozové dokumentace,“ říká Jan Pařízek.

Česko je v rámci evropské sítě poboček Volkswagen Financial Services pro zavedení portálu FleetCARS pilotní zemí.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS spouští půjčovnu elektromobilů 

VWFS podporuje rozšiřování elektromobility a pro svou firemní klientelu připravila novou půjčovnu elektromobilů. Zákazníci si tak mohou za výborných podmínek vyzkoušet elektricky poháněné vozy v reálných podmínkách.

  • 19. 6. 2023
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS podporuje projekty Biodiverzitního grantu Krakonošovy zahrádky 

VWFS darovala 250 000 Kč na ochranu přírody a biodiverzity prostřednictvím projektů přihlášených do biodiverzitního grantu Krakonošovy zahrádky od Nadačního fondu Škoda Auto.

  • 11. 5. 2023
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services začíná nabízet dobíjecí kartu pro elektromobily

VWFS rozšiřuje portfotlio služeb o dobíjecí kartu Chargee, se kterou lze nabít baterii elektromobilů u největších distributorů, i v síti dealerů koncernu Volkswagen.

  • 12. 6. 2023
  • 2 min