Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 22. 1. 2024
  • 1 min

Volkswagen Financial Services obměňuje vrcholný manažerský tým

Praha, 22. ledna 2024 - Volkswagen Financial Services, přední poskytovatel financování mobility na českém trhu, oznámil změny ve svém vrcholném manažerském týmu: vedoucím Fleetového prodeje byl jmenován Jiří Olša, jeho dosavadní post v čele Dealerského prodeje a remarketingu převezme Petra Padolsky.

Jiří Olša

Jiří Olša, který na různých manažerských pozicích v rámci VWFS pracuje od roku 2013, přebírá vedení fleetového oddělení od Jana Pařízka, jenž odchází na jinou pozici v rámci koncernu Volkswagen. O svých cílech říká: „Fleetoví klienti dlouhodobě tvoří největší klientský segment a jejich podíl se bude nadále zvyšovat. Je pro mě klíčové, abychom v naší společnosti všechny produkty, procesy a systémy nadále rozvíjeli s ohledem na vývoj trhu. Díky našim zkušenostem a široké produktové nabídce poskytující komplexní řešení mobility, chceme být první volbou pro všechny fleetové klienty, kteří zvažují financování své flotily, a to ať už formou operativního leasingu, standardního úvěru či úvěru s poslední nerovnoměrnou splátkou.“

Petra Padolsky

Také Petra Padolsky pracuje ve společnosti Volkswagen Financial Services bezmála deset let. Ke své dosavadní pozici vedoucí korporátního financování a dealerské sítě nyní přebírá vedení Dealerského prodeje a remarketingu.  Spektrum svých odpovědností tak rozšíří o řízení obchodu v oblasti soukromých zákazníků a malých a středních podniků. „V roli vedoucí Dealerského prodeje se chci dominantně zaměřit na prohloubení a kvalitu vztahů s koncernovou dealerskou sítí, inovace v rámci řízení prodeje, rozvoj a navýšení výkonu v oblasti financování ojetých vozů a SME segmentu, a také na využití potenciálu vozů z našeho remarketingu. Pro naše klienty chceme i nadále přinášet značkové financování nejvyšší kvality s širokou možností doplňkových služeb a výhod,“ říká Petra Padolsky.  „Věřím, že spojení jednotlivých klíčových týmů zodpovědných za dealerský prodej v rámci mého oddělení přinese ty správné synergie, které nám společně pomohou těchto cílů dosáhnout.“ 

„Mám radost, že obměna našeho topmanažerského týmu proběhla v režii právě těchto našich dvou velmi zkušených a zapálených profesionálů. Jsem si jistý, že přinesou další impuls pro posílení naší pozice lídra v oblasti financování mobility,“ říká Vratislav Strašil, jednatel a generální ředitel Volkswagen Financial Services. „Zároveň bych chtěl poděkovat Janu Pařízkovi za jeho působení u nás a popřát mu mnoho úspěchů u značky Porsche, kam odchází.“

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services očekává dobrý rok

Volkswagen Financial Services, přední poskytovatel financování mobility, dosáhne v letošním roce velmi dobrých obchodních výsledků.

  • 18. 12. 2023
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services slaví s půjčovnou elektromobilů velký úspěch

Společnost Volkswagen Financial Services zavedla v březnu pro svou firemní klientelu možnost vyzkoušet si elektromobilitu na vlastní kůži. A od té doby se nová půjčovna elektromobilů těší velkému zájmu.

  • 22. 11. 2023
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Financování Audi now slaví u českých zákazníků úspěchy již téměř 10 let

Společnost Volkswagen Financial Services nabízí zákazníkům značky Audi již bezmála 10 let financování Audi now.

  • 14. 11. 2023
  • 2 min