Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 15. 5. 2024
  • 1 min

VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky

Praha, 15. května 2024 – Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci tak získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.

Výhodným financováním atraktivní nabídka společnosti Volkswagen Financial Services zdaleka nekončí,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel společnosti Volkswagen Financial Services, a dodává: „Například s naším produktem Servisní prohlídky se snažíme klientům, kteří provozují nový nebo starší vůz, maximálně zjednodušit a zpřístupnit profesionální pravidelnou údržbu v autorizovaných servisech za výhodných a transparentních podmínek. Zákazníci si totiž tuto službu mohou objednat on-line z pohodlí domova. Pravidelný servis je nejen základem spolehlivého provozu, ale také významně přispívá k uchování vysoké zůstatkové hodnoty a dlouhé životnosti vozu.

Předání vozu Caddy pro Sue Ryder

Oproti podobným nabídkám na trhu je služba výjimečná svojí jednoduchostí a dostupností. Síť autorizovaných servisů koncernu Volkswagen je nejširší na českém trhu. Zákazník díky tomu získá jistotu odborné péče o svůj vůz nejvyšší kvality doslova pár kroků od svého domova – vše za velmi příznivé ceny, nyní s aktuální slevou 25 %. A navíc si může prohlídky objednat pohodlně online. To ocení všichni, kdo občas na servisní prohlídky zapomenou, což může vést až ke ztrátě záruky. Jde hlavně o období po prvních dvou letech provozu vozidla, kdy např. v případě prodloužené 5leté tovární záruky o ní další majitel neví a může pravidelný servis zanedbávat. Produkt Servisní prohlídky byl částečně zaveden právě proto, aby se tento problém minimalizoval poskytnutím jednoduššího a přístupnějšího způsobu, jak dodržet servisní prohlídky v souladu s doporučeními výrobce. Výborná zpráva pro motoristy je, že produkt Servisní prohlídky si lze zakoupit nejen k novému, ale staršímu vozidlu po záruce.

 

Zákazník si může u společnosti Volkswagen Financial Services předplatit hned několik servisních prohlídek, nebo každou prohlídku zvlášť. Jednu prohlídku lze přitom vyčerpat v období dvou let. Pokud si například zákazník předem objedná tři servisní prohlídky bez omezení ujetých kilometrů pro model Škoda Fabia, může se rozhodnout, zda celkovou cenu 12 750 Kč uhradí jednorázově, nebo si ji rozloží do měsíčních splátek bez navýšení, které v tomto případě začínají již od 266 Kč. Volkswagen Financial Services připravuje další inovace této služby, která je již nyní dostupná v aplikaci  mySkoda App a připravuje se její nasazení i v aplikacích dalších značek koncernu Volkswagen.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS hlásí velký zájem o koncernové elektromobily

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) registruje týden po vypsání dotačního programu „Záruka Elektromobility – I. výzva“ Ministerstvem obchodu a průmyslu velký zájem své firemní klientely o dotace na elektromobily.

  • 25. 3. 2024
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Caddy bude pomáhat seniorům

Speciálně upravený Volkswagen Caddy pro přepravu seniorů a zdravotně postižených převzali zástupci neziskové organizace Sue Ryder od představitelů společností Volkswagen Financial Services a Porsche Česká republika. Vůz byl financován mimořádně výhodným úvěrem Chytře.

  • 5. 2. 2024
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services obměňuje vrcholný manažerský tým

Volkswagen Financial Services, přední poskytovatel financování mobility na českém trhu, oznámil změny ve svém vrcholném manažerském týmu.

  • 22. 1. 2024
  • 1 min