Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 5. 2. 2024
  • 2 min

Caddy bude pomáhat seniorům

Praha, 5. února 2024 – Speciálně upravený Volkswagen Caddy pro přepravu seniorů a zdravotně postižených převzali zástupci neziskové organizace Sue Ryder od představitelů společností Volkswagen Financial Services a Porsche Česká republika. Vůz byl financován mimořádně výhodným úvěrem Chytře.

„Poskytujeme seniorům osobní asistenci a pobytovou i paliativní péči,“ řekl při přebírání klíčků od vozu Matěj Lejsal, ředitel neziskové organizace Sue Ryder. „Jednou z věcí, kterou seniory nejvíce trápí, je, že pořád na něco musejí čekat. I obyčejná návštěva lékaře pro ně často znamená celodenní výpravu – čekání na sanitku, čekání u lékaře, čekání na sanitku na cestu zpátky, pokud jim ji lékař předepíše. Je to vyčerpávající a stresující procedura. Díky novému vozu budeme moci našim klientům poskytnout mnohem větší komfort – náš pracovník je odveze, počká na ně a zase přiveze zpět. Jsme za to moc rádi.“

Předání vozu Caddy pro Sue Ryder

Volkswagen Caddy upravený pro přepravu seniorů a handicapovaných předali řediteli neziskové organizace Sue Ryder Matěji Lejsalovi Vratislav Strašil, generální ředitel Volkswagen Financial Services, Jan Hurt, generální ředitel Porsche Česká republika a Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy Porsche Česká republika

„Každý se jednou ocitneme v situaci, kdy budeme potřebovat něčí pomoc,“ řekl Vratislav Strašil, generální ředitel Volkswagen Financial Services. „Jsme moc rádi, že máme možnost pomoct teď, když je to potřeba. Věřím, že se Caddy ve službách Sue Ryderu osvědčí stejně dobře jako elektrické modely Volkswagen ID.4 a Audi Q4 e-tron z naší půjčovny elektromobilů, které pracovníkům Sue Ryderu pomáhají podle potřeby od loňského podzimu. Podpora charitativních organizací patří mezi hlavní pilíře našich široce rozkročených aktivit v oblasti společenské odpovědnosti a po této cestě hodláme kráčet i v budoucnosti.“

 

Také Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika pokládá pomoc seniorům a znevýhodněným osobám za velmi důležitou. „Řada organizací se věnuje dětem, ale na seniory mnohdy trochu zapomínáme. Proto se jako importér chceme intezivněji přidat k podpoře Sue Ryder a to nejen jako firma, ale i jako jednotliví zaměstnanci. Těší mne, že jsme mohli zajistit přestavbu našeho vozu Caddy Maxi tak, aby mohl být využit i pro přepravu imobilních klientů  organizace Sue Ryder. Podpora a pomoc seniorům je dobrou vizitkou každé společnosti. Oceňuji, že Sue Ryder zajišťuje seniorům důstojné stárnutí a plnohodnotný život.“ 

 

Volkswagen Financial Services podporuje neziskovou organizaci Sue Ryder, která poskytuje služby seniorům se sníženou pohyblivostí, pravidelně od roku 2015. Loni jí VWFS mj. zapůjčil elektromobily Volkswagen ID.4 a Audi Q4 e-tron ze své půjčovny elektromobilů, které pomáhaly školitelům a poradcům s péčí o seniory především v Praze, ale i v jiných městech České republiky. Kromě zapůjčení těchto bezemisních vozů se zaměstnanci Volkswagen Financial Services již podeváté zúčastnili charitativního fotbalového utkání Sue Ryder Charity Cup. Společnost se též zapojila do dvou kampaní. Do jarní s názvem „Důstojně do poslední minuty“, která se věnovala paliativní péči o seniory, přispěla 130 000 Kč na rehabilitaci. V druhé, podzimní kampani, s názvem „Staň se hvězdou pro ty nejstarší z nás“, se opět naše společnost zapojila a podpořila možnost pořádat výlety pro seniory. 

 

Volkswagen Caddy pro Sue Ryder je financován mimořádně výhodným úvěrem Chytře včetně servisu na 5 let, pojištění, pneuservisu a dalších doplňkových služeb. Úvěr Chytře je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí mít nízké měsíční splátky a možnost snadné vyměny vozu po určité době za nový. Zákazník si při financování nového nebo ojetého vozu zvolí výši úvěru, splátku předem (akontaci; od 0 %), výši poslední splátky (od 20 % do 60 % pořizovací ceny) a délku úvěru v rozsahu 24 až 60 měsíců. Na konci se zákazník rozhodne, jak poslední splátku uhradí. Může vůz jednorázově splatit ze svých úspor, prodat vůz dealerovi nebo požádat o rozložení poslední splátky do delšího období a vůz dále splácet.

 

V modelovém příkladu z aktuální nabídky společnosti Volkswagen Financial Services lze Volkswagen Caddy 2.0 TDI pořídit s měšíční splátkou 7677 Kč včetně DPH. Splátka zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění s 10% spoluúčastí a pojištění skel s limitem 10 000 Kč. Součástí nabídky je také servis na 5 let zdarma. Uvedená splátka vychází při délce úvěru 36 měsíců a akontaci 309 500 Kč. Na konci čeká klienta poslední nerovnoměrná splátka ve výši 61 900 Kč.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services obměňuje vrcholný manažerský tým

Volkswagen Financial Services, přední poskytovatel financování mobility na českém trhu, oznámil změny ve svém vrcholném manažerském týmu.

  • 22. 1. 2024
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services očekává dobrý rok

Volkswagen Financial Services, přední poskytovatel financování mobility, dosáhne v letošním roce velmi dobrých obchodních výsledků.

  • 18. 12. 2023
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services slaví s půjčovnou elektromobilů velký úspěch

Společnost Volkswagen Financial Services zavedla v březnu pro svou firemní klientelu možnost vyzkoušet si elektromobilitu na vlastní kůži. A od té doby se nová půjčovna elektromobilů těší velkému zájmu.

  • 22. 11. 2023
  • 2 min