Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 21. 6. 2024
  • 1 min

Dvojité ocenění pro Volkswagen Financial Services v soutěži Zlatá Koruna 

Praha, 21. června 2024 – Společnost Volkswagen Financial Services si z letošního 22. ročníku soutěže Zlatá Koruna odnáší hned dvě ocenění. Vítězem kategorie nebankovních úvěrů se stal produkt Financování CHYTŘE. Porotci také ocenili projekt na podporu domova seniorů Sue Ryder, který v kategorii Cena za společenskou odpovědnost získal druhé místo.

Soutěž Zlatá Koruna každoročně oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Posuzuje je odborná porota, ve které jsou zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, akademici a podnikatelé. Hodnocení probíhá na základě srovnání ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky produktu.

 

„Jsme velmi rádi, že naše Financování CHYTŘE se v soutěži Zlatá Koruna opakovaně umisťuje na předních příčkách. Potvrzuje to jeho kvalitu, o které svědčí také rostoucí zájem klientů. Zhruba 40 % všech našich finančních produktů aktuálně tvoří Financování CHYTŘE,“ říká Vratislav Strašil, jednatel Volkswagen Financial Services

Ocenění za Volkswagen Financial Services převzali Tomáš Ciprian, Product Specialist a Kateřina Picková, Marketing Specialist. 

Financování CHYTŘE je úvěr s poslední nerovnoměrnou splátkou, u nějž si klient nastaví splátky podle své potřeby. Tyto splátky jsou mnohem nižší než u běžného úvěru, a to právě díky možnosti poslední nerovnoměrné splátky. K jejím splacení může klient přistoupit několika způsoby. Buď ji zafinancuje ze svého, rozloží do dalších měsíčních splátek nebo vůz prodá a utrženou hotovost využije na její splacení.

 

Cenu za společenskou odpovědnost získal Volkswagen Financial Services za svou dlouholetou podporu domova pro seniory Sue Ryder. Letos v únoru VWFS spolu s importérem Porsche Česká republika daroval neziskové organizaci Sue Ryder speciálně upravený Volkswagen Caddy, který je určený pro přepravu seniorů nebo zdravotně postižených. Klientům domova tak usnadní třeba návštěvu lékaře.

 

„Ocenění je výsledkem vytrvalé práce našich kolegů. Patří ale také zaměstnancům domova Sue Ryder, kteří seniorům zajisťují důstojné stárnutí a plnohodnotný život. Řada organizací se totiž věnuje dětem, ale na seniory mnohdy trochu zapomínáme. Sue Ryder proto podporujeme dlouhodobě – například prostřednictvím akce Sue Ryder Charity Cup a také řadou dalších aktivit, včetně finanční sbírky,“ dodává Vratislav Strašil. Volkswagen Financial Services spolupracuje s organizací Sue Ryder pravidelně od roku 2015.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy.

  • 15. 5. 2024
  • 1 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

VWFS hlásí velký zájem o koncernové elektromobily

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) registruje týden po vypsání dotačního programu „Záruka Elektromobility – I. výzva“ Ministerstvem obchodu a průmyslu velký zájem své firemní klientely o dotace na elektromobily.

  • 25. 3. 2024
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Caddy bude pomáhat seniorům

Speciálně upravený Volkswagen Caddy pro přepravu seniorů a zdravotně postižených převzali zástupci neziskové organizace Sue Ryder od představitelů společností Volkswagen Financial Services a Porsche Česká republika. Vůz byl financován mimořádně výhodným úvěrem Chytře.

  • 5. 2. 2024
  • 2 min