Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 1. 9. 2021
  • 2 min

Martina Blatnická nastoupila na pozici vedoucí prodeje za oblast Dealerská síť a značky ve společnosti Volkswagen Financial Services 

Praha, 1. září 2021 – Na pozici vedoucí prodeje za oblast Dealerská síť a značky ve společnosti Volkswagen Financial Services nastoupila od 1. září Martina Blatnická.

Martina Blatnická bude mít na starosti vedení týmů brand manažerů a obchodních zástupců. Její ambicí je omezení administrativní zátěže a zaměření se na využití potenciálu koncernového zázemí a spolupráce s jednotlivými značkami.

„Do Volkswagen Financial Services přicházím s cílem nastavit novou podobu procesů pro naše partnery z řad dealerů tak, aby byly efektivnější a intuitivnější. Soustředit se chci i na implementaci růstových plánů s koncernovými značkami,“ říká Martina Blatnická.  

Martina Blatnická přichází do Volkswagen Financial Services ze společnosti UniCredit Fleet Management, kde dva roky vedla Obchodní oddělení – Fleet a Retail. Předtím působila jedenáct let ve Volkswagen Financial Services Slovensko, naposledy jako vedoucí oddělení Fleet a Remarketing.

Na pozici střídá Lukáše Cankaře, který společnost opouští po třinácti letech, během kterých společnosti významně pomohl stát se jedničkou na trhu financování vozů. „Chtěl bych Lukášovi poděkovat za jeho spolupráci a výsledky, kterých za svého působení ve Volkswagen Financial Services dosáhl. Martině pak přeji hodně štěstí a úspěchů v nové roli,“ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services zapůjčil na pomoc jižní Moravě pět vozů pracovníkům z organizace Člověk v tísni

Společnost poskytla organizaci Člověk v tísni pět vozů ŠKODA SCALA, které budou sloužit k zajištění pomoci obyvatelům jižní Moravy zasaženým tornádem. Společnost rovněž věnovala na pomoc postiženým finanční dar ve výši 300 000 Kč. Mimo to společnost klientům nabízí odklad splátek na tři měsíce, palivovou kartu v hodnotě 20 000 Kč.

  • 29. 7. 2021
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Tři pětiny Čechů věří, že elektromobily jsou budoucností

Dle průzkumu by mělo ideální pořízení elektromobilu být levné a se státním příspěvkem. Čechy lákají především nulové emise a nižší provozní náklady, hlavní překážku tvoří vysoká pořizovací cena.

  • 30. 6. 2021
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services podporuje péči o seniory

Společnost dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Sue Ryder, která se věnuje péči o ty nejzranitelnější – o seniory. Na jaře letošního roku uspořádal Sue Ryder sbírku na financování svých aktivit neotřelou formou prodeje virtuálních zájezdů. Volkswagen Financial Services přidal ke každému individuálnímu daru 50 % navíc.

  • 7. 6. 2021
  • 2 min