Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
 • 1. 12. 2021
 • 2 min

Volkswagen Financial Services pomáhá firemním klientům překonat nepříznivé období v dodávkách nových vozů

Praha, 1. prosince 2021 – V současné situaci, kdy jsou čekací doby na dodávky nových vozů delší než obvykle, nabízí Volkswagen Financial Services, coby lídr na českém trhu financování automobilů, firmám pomocnou ruku. Společnost Volkswagen Financial Services totiž přichází s nabídkou krátkodobého pronájmu za využití operativního leasingu vozidel ihned dostupných z jejího interního skladu ojetých vozů.

Automobilový průmysl se nyní potýká s celosvětovými výpadky v dodavatelském řetězci. Dodání nových vozů se proto bohužel nejen na českém trhu prodlužuje. Společnost Volkswagen Financial Services na to operativně zareagovala a připravila pro firemní klienty produkt, který jim pomůže toto období překlenout.

„Strategií Volkswagen Financial Services je poskytnout klientům nadstandardní služby i v nelehké době. Vnímáme, že nepříznivá situace s dodávkou nových vozidel představuje pro naše firemní klienty problém. I přesto, že se trh v současnosti turbulentně mění, je naším cílem nadále zajišťovat našim klientům mobilitu. Proto firemním klientům nově nabízíme krátkodobý operativní leasing na vozidla ihned dostupná z našeho interního skladu ojetých vozů. A to s atraktivní měsíční splátkou,“ řekl Jan Pařízek, vedoucí oddělení firemních vozů Volkswagen Financial Services.

Tento mimořádný produkt nabízí Volkswagen Financial Services stávajícím i novým klientům, kteří čekají na dodávku nového vozidla nebo kteří potřebují pro přechodnou dobu zajistit mobilitu. Několik set vozidel má Volkswagen Financial Services pro své klienty připraveno ještě do konce roku 2021.  Tento mimořádný produkt jim bude nabízet i v průběhu prvního čtvrtletí 2022.

Podmínky produktu:

 • Krátkodobý pronájem formou operativního leasingu
 • Nabídka pro fleetové klienty s vozovým parkem minimálně 5 aut (tato nabídka není určena pro taxislužby a autopůjčovny)
 • Délka pronájmu 6-12 měsíců
 • Volitelný nájezd (max. 50 000 km/rok)
 • Povinná služba je servis a údržba, další služby jsou volitelné

Nabídku vozů Volkswagen Financial Services průběžně doplňuje. Již nyní však zaznamenává o tento produkt mezi firmami velký zájem. Zákazníci najdou další informace a kontakty zde.

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Průzkum: Ženy za volantem
Tři čtvrtiny českých řidiček si život bez auta neumí představit

Jaké jsou české řidičky za volantem? Každá čtvrtá by si za řízení dala jedničku, třetina se však setkala s posměchem, protože za volantem „sedí žena“. Při pořízení auta ženy nejvíce zajímá cena a provozní náklady, chladnými je naopak nechávají jízdní asistenti nebo konkrétní barva karosérie.

 • 20. 10. 2021
 • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Přesun společnosti na novou prestižní adresu

Od počátku října působí společnosti Volkswagen Financial Services na nové adrese – v Bořislavka Centrum na Praze 6. Nové interiéry mají kvalitní architekturou a řešením kanceláři podtrhnout důraz na flexibilitu, sdílení a podporu kreativity zaměstnanců.

 • 6. 10. 2021
 • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Zaměstnanci získali pro Centrum Paraple 500 000 Kč

Naši zaměstnanci se rozhodli rozpumpovat krev a zároveň tím přispět na dobrou věc. Chůzí, během nebo třeba jízdou na kole v rámci iniciativy Pohyb pomáhá a příspěvkem společnosti se celkově částka vyšplhala na 500 000 Kč. Předání samotného daru se pak uskutečnilo v přímém přenosu televizní soutěže StarDance …když hvězdy tančí. 

 • 6. 12. 2021
 • 3 min