Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 15. 9. 2022
  • 2 min

Volkswagen Financial Services financuje vozy ŠKODA ENYAQ RS COUPÉ iV pro Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Praha, 15. září 2022 – Společnost Volkswagen Financial Services předala čtyři vozy ŠKODA ENYAQ RS COUPÉ iV zástupcům Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Vozy financované prostřednictvím full-service operativního leasingu jsou součástí dlouhodobého partnerství od roku 2017. Přírůstky do vozového parku Coca-Cola HBC jsou dalším krokem v naplnění závazku směrem k uhlíkové neutralitě do konce roku 2040.

„Se společností Coca-Cola HBC úspěšně spolupracujeme již šestým rokem. Téměř polovinu ze 600 doposud financovaných vozů tvoří elektromobily nebo vozy na CNG. Financování vozů na alternativní pohon je jednou z klíčových priorit naší společnosti, a tak mě těší, že můžeme našemu dlouholetému partnerovi pomoci k naplnění jeho závazku směrem k uhlíkové neutralitě. Navíc pevně věřím, že do roku 2025 společně s Coca-Cola HBC překonáme hranici 1 000 financovaných vozidel,“ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

V hlavní roli ENYAQ RS COUPÉ iV
Vozový park společnosti rozšířily čtyři nové vozy ŠKODA ENYAQ RS COUPÉ iV černé barvy, které doplnily stávajících 25 plug-in hybridů SUPERB iV a OCTAVIA iV a více jak 150 vozidel SCALA a OCTAVIA TGI. V zájmu zvýšené bezpečnosti řidičů jsou všechny automobily vybaveny asistentem jízdy v pruzích, sledováním únavy řidiče, adaptivním tempomatem nebo parkovacími senzory.

Vozy budou k dispozici zejména obchodním zástupcům společnosti. Výrazný černý exteriér doplňuje polep s nápisem „ZERO SUGAR = ZERO CO2“, který podtrhuje závazky společnosti Coca-Cola HBC k uhlíkové neutralitě do roku 2040.

„Společnost Coca-Cola HBC plánuje i nadále rozšiřovat svou flotilu vozidel na alternativní, elektrické a zcela bezemisní pohony. Nadále úzce spolupracujeme s výrobci vozů na posilovaní dobíjecí infrastruktury, abychom byla schopni navyšovat počty těchto vozidel a přiblížit se k naplnění našich strategických cílů,“ říká Jan Turek, ředitel řízení dodavatelského řetězce společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Full-service operativní leasing

Součástí smlouvy je také poskytnutí doplňkových služeb i zajištění potřeb souvisejících s provozem automobilů, například zajištění pneumatik a pneuservisu, servisu a údržby vozidla, kompletního pojištění vozidla, silniční asistence, náhradního vozidla nebo digitálního systému reportingu. Volkswagen Financial Services tak společnosti nabízí komplexní služby autofinancování, které klientům zajišťují minimální starosti s provozem a správou vozového parku.

O společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko je součástí skupiny Coca-Cola HBC a provozuje závody na výrobu nealkoholických nápojů v Praze-Kyjích a Teplicích nad Metují. Své služby poskytuje více než 15 milionům spotřebitelů po celé Evropě.

O společnosti

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu.

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ TwitterDalší tiskové zprávy

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Nataliya Bauhuber byla jmenována novou jednatelkou Volkswagen Financial Services

Zkušená manažerka Nataliya Bauhuber se k 1. září 2022 stala novou jednatelkou VWFS, přední české společnosti nabízející financování automobilů. Zodpovědnost nese za oblast back office a middle office. Ve funkci tak střídá dosavadní jednatele Axela Herrmanna a Hans-Petera Seitze.

  • 2. 9. 2022
  • 2 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services oslavil třicátiny na českém trhu

Přesně před třiceti lety, 10. srpna 1992, vstoupil Volkswagen Financial Services na český trh financování vozidel – v té době ještě pod značkou ŠkoFIN. Za tři dekády se stal synonymem pro financování osobních i užitkových vozidel a lídrem určujícím trendy celého trhu. Podívejte se na akce spojené s 30. narozeninami společnosti.

  • 10. 7. 2022
  • 3 min

Tiskové zprávy Volkswagen Financial Services

Financování CHYTŘE získalo bronz v soutěži Zlatá koruna

Odborná porota udělila úvěru Financování CHYTŘE 3. místo v kategorii Nebankovní úvěry. Ocenění si na slavnostním galavečeru 29. června převzala vedoucí Produktu & Marketingu Jana Hrušková společně s produktovým specialistou Tomášem Ciprianem.

  • 30. 6. 2022
  • 2 min