Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 22. 8. 2019
  • 2 min

Rodina Audi now vítá nové přírůstky: A5, A6, Q5 a Q7 nově dostupné na operativní leasing

Praha, 22. srpna 2019 – Volkswagen Financial Services opět posouvá svou nabídku luxusních vozů blíže k běžným uživatelům vozů. Nabídka operativního leasingu Audi now se rozrůstá o modely A5, A6, Q5 a Q7. Tyto manažerské limuzíny a SUV spolu se značkovým financováním splňují potřeby jak na špičkové vozy pro firemní flotily, tak pro běžné uživatele. Ti mají společné zejména důraz na bezpečí a příznivé pořizovací a provozní náklady. Díky novým modelům v nabídce Audi now jsou nyní vozy se čtyřmi kruhy na masce dostupné skutečně všem.

Financování vozů Audi s operativním leasingem Audi now je nastaveno na míru jak firemním, tak soukromým klientům. Při výběru vozu totiž nemusí myslet na akontaci, pojištění, nebo servis. Podle průzkumu společnosti Ipsos jsou právě tyto aspekty rozhodující až pro dvě třetiny zákazníků. Volkswagen Financial Services proto jako spolehlivý partner pro komplexní mobilitu se rozhodl všechny tyto výhody nabídnout.
„SUV vozy jsou na českém trhu stále více populární a jejich podíl na trhu roste. My se snažíme reagovat na tuto poptávku a vycházet vstříc potřebám všech našich zákazníků. Díky rozšíření operativního leasingu Audi now na ostatní modely řady Q jsou nyní tyto vozy dostupnější i pro soukromé uživatele jako jsou rodiny, které potřebují často, a hlavně bezpečně vozit děti nebo větší množství nákladu,“ říká Lenka Čopáková, Brand manažerka pro vozy Audi ve společnosti Volkswagen Financial Services.

Výhody operativního leasingu Audi now charakterizuje jediné slovo – pohodlí. Pořízení vozu totiž nepřináší žádné počáteční náklady. Stačí si vybrat model podle svých představ a pak jen hradit měsíční fixní splátku. O vše ostatní se postará služba Audi now. Po dobu nájmu má vůz zaplacené povinné ručení, havarijní pojištění včetně připojištění GAP a další služby zajišťující komplexní mobilitu, jako jsou náklady na inspekční prohlídky, výměny oleje a řada doplňkových pojištění. Na přání lze k pořízení nového auta zahrnout i Pojištění Asistence, dálniční známku či platby za služby pneuservisu. Více informací naleznete na Audi now.
Modelový příklad financování vozu Audi A6 s operativním leasingem Audi now naleznete v příloze.

 

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, DUCATI a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu, pojištění a služeb soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je součástí Volkswagen Financial Services AG, zastoupených v 51 zemích, které disponují portfoliem více než 12,4 milionů smluv a zaměstnávají téměř 13 tisíc pracovníků. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.