Audi Now

Operativní leasing

Nulové počáteční náklady

Fixní měsíční splátka

Komplexní péče o váš vůz

Snadná výměna vozu po uplynutí smlouvy

Kdy jindy než teď. Využijte prémiový operativní leasing a vyberte si ze široké řady vozů Audi. Pronajměte si nový vůz a o nic dalšího se nestarejte. V rámci měsíční splátky je servis a pojištění zahrnující také Asistent. Navíc si můžete v rozšířené variantě sjednat pneuservis nebo přezutí vozu.

Nabídka Audi Now nabízí nově širokou modelovou paletu vozů Audi na operativní leasing: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q2, Q3, Q5, Q7, Q8, TT a zároveň i na elektrovozy e-tron GT, Q4 e-tron a nově i Q8 e - tron

Výhodné modely Audi A6 a Q4 na operativní leasing

Pronájem Audi A6 za 15 699 Kč měsíčně

Pořiďte si již klasickou a přesto nadčasovou sportovní eleganci a pronajměte si Audi A6 na operativní leasing za 15 699 Kč* bez DPH měsíčně. Součástí měsíčních splátek je servis a kompletní pojištění zahrnující Asistent. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele.

Pronájem Audi Q5 za 14 999 Kč měsíčně

Pronajměte si Audi Q5 na operativní leasing za 14 999 Kč* bez DPH měsíčně a neomezujte se ve svých cestách ani v dojezdu. Součástí měsíčních splátek je servis kompletní pojištění zahrnující Asistent. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele.

Podmínky akce

  • Vztahuje se na pořízení nového vozu Audi na operativní leasing
  • Využít ji mohou soukromé osoby, podnikatelé i firmy
  • Financování na 2 až 5 let bez akontace s možností konfigurace vozu, doplňkového příslušenství a doplňkových služeb    
  • Maximální nájezd až 240 000 km za celou dobu pronájmu + volná hranice 5000 km
  • Součástí splátek je Audi Pojištění GOLD (zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a také Asistent) a servis.
  • Servis kryje veškeré servisní úkony předepsané výrobcem, včetně údržby spojené s běžným opotřebením vozidla po celou dobu nájmu
  • Volitelná výše spoluúčasti u havarijního pojištění (1 %, 5 % nebo 10 %)
  • Platnost nabídky je do odvolání