Audi Now

Operativní leasing

Nulové počáteční náklady

Fixní měsíční splátka

Komplexní péče o váš vůz

Snadná výměna vozu po uplynutí smlouvy

Kdy jindy než teď. Využijte prémiový operativní leasing a vyberte si ze široké řady vozů Audi. Pronajměte si nový vůz a o nic dalšího se nestarejte. V rámci měsíční splátky je servis a pojištění zahrnující také Asistent. Navíc si můžete v rozšířené variantě sjednat pneuservis nebo přezutí vozu.

Nabídka Audi Now nabízí nově širokou modelovou paletu vozů Audi na operativní leasing: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q2, Q3, Q5, Q7, Q8, TT a zároveň i na elektrovozy e-tron GT, Q4 e-tron a nově i Q8 e - tron

Výhodné modely Audi A6 a Q4 na operativní leasing

Pronájem Audi A6 za 15 699 Kč měsíčně

Pořiďte si již klasickou a přesto nadčasovou sportovní eleganci a pronajměte si Audi A6 na operativní leasing za 15 699 Kč* bez DPH měsíčně. Součástí měsíčních splátek je servis a kompletní pojištění zahrnující Asistent. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele.

Pronájem Audi Q5 za 14 999 Kč měsíčně

Co takhle vyzkoušet elektrický vůz? Pronajměte si Audi Q5 na operativní leasing za 14 999 Kč* bez DPH měsíčně a neomezujte se ve svých cestách ani v dojezdu. Součástí měsíčních splátek je servis kompletní pojištění zahrnující Asistent. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele.

Podmínky akce

  • Vztahuje se na pořízení nového vozu Audi na operativní leasing
  • Využít ji mohou soukromé osoby, podnikatelé i firmy
  • Financování na 2 až 5 let bez akontace s možností konfigurace vozu, doplňkového příslušenství a doplňkových služeb    
  • Maximální nájezd až 240 000 km za celou dobu pronájmu + volná hranice 5000 km
  • Součástí splátek je Audi Pojištění GOLD (zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a také Asistent) a servis.
  • Servis kryje veškeré servisní úkony předepsané výrobcem, včetně údržby spojené s běžným opotřebením vozidla po celou dobu nájmu
  • Volitelná výše spoluúčasti u havarijního pojištění (1 %, 5 % nebo 10 %)
  • Platnost nabídky je do odvolání