Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 4. 11. 2020
  • 1 min

Volkswagen Financial Services rozšiřuje flotilu vozů Bohemia Energy

Praha, 4. listopadu 2020 – Bohemia Energy, největší alternativní dodavatel energií v České republice, si převzal nové vozy, které formou operativního leasingu zajistil Volkswagen Financial Services. Ten kromě samotné dodávky vozů ŠKODA SCALA a ŠKODA OCTAVIA zajistí energetické společnosti prostřednictvím své autorizované dealerské sítě i kompletní servisní služby, a to v Čechách i na Slovensku.

„Bohemia Energy je významným subjektem na poli energetiky. Jsem přesvědčena, že jsme odstartovali úspěšnou spolupráci, která povede k dlouhodobému partnerství a pravidelné obnově jejich vozového parku. Vítězstvím ve výběrovém řízení jsme tak upevnili svou pozici silného fleetového hráče,“ komentuje výhru ve výběrovém řízení Tereza Schuller, regionální manažerka z fleetového oddělení Volkswagen Financial Services.

Výběrové řízení se vyznačovalo několika specifiky, kdy bylo nutné například zajistit stejné parametry smlouvy jak v České republice, tak na Slovensku. Nestandardní je pak i samotné místo předání, které z důvodu ochrany zdraví pracovníků proběhlo na parkovišti sídla dodávající společnosti na Praze 5.

„Model SCALA se těší velké oblibě u privátní klientely, ale pořizuje si ho i stále více firem. Považujeme to za důkaz toho, že je tento kompaktní hatchback typickým vozem značky ŠKODA, který přináší vysokou užitnou hodnotu, velkorysou nabídku prostoru a vysokou úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti. Zájem roste i o nejnovější, čtvrtou generaci modelu OCTAVIA, kterou v průběhu tohoto roku postupně uvádíme na trh. Od českého bestselleru máme nejvyšší očekávání a jsme rádi, že už evidujeme první stovky předaných vozů firemním klientům,“ vysvětluje Michal Nykl, koordinátor fleetového prodeje ve ŠKODA AUTO Česká republika.

Vozy Škoda SCALA jsou dodány v nejvyšším výbavovém stupni Style s manuální převodovkou a benzínovým motorem 1,0 TSI s výkonem 85 kW. Všechny vozy Škoda OCTAVIA disponují manuální převodovkou a výkonem 85 kW nebo 110 kW, další výbava se liší v závislosti na konkrétním automobilu, které čítají verze combi či liftback, výbavy Ambition i Style, a to jak s benzínovou, tak i s naftovou motorizací. Součástí předávky je kromě samotných automobilů i kompletní spektrum služeb včetně pojištění, asistence na cestách, servisu či výměny pneumatik.   

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ Twitter

Předání flotily vozů Bohemia Energy

„Model SCALA se těší velké oblibě u privátní klientely, ale pořizuje si ho i stále více firem. Považujeme to za důkaz toho, že je tento kompaktní hatchback typickým vozem značky ŠKODA, který přináší vysokou užitnou hodnotu, velkorysou nabídku prostoru a vysokou úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti."

„Bohemia Energy je významným subjektem na poli energetiky. Jsem přesvědčena, že jsme odstartovali úspěšnou spolupráci, která povede k dlouhodobému partnerství a pravidelné obnově jejich vozového parku. Vítězstvím ve výběrovém řízení jsme tak upevnili svou pozici silného fleetového hráče,“ komentuje výhru ve výběrovém řízení Tereza Schuller.