Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 9. 1. 2019
  • 1 min

Volkswagen Financial Services zkvalitňuje život seniorům

Praha 9. ledna 2019 - Společnost Volkswagen Financial Services, specialista v oblasti financování vozů, se již od roku 2015 zapojuje do benefiční vánoční sbírky pro neziskovou organizaci Sue Ryder. Volkswagen Financical Services za celou dobu přinesl Sue Ryder více než 315 000 Kč.

Praha 9. ledna 2019 - Společnost Volkswagen Financial Services, specialista v oblasti financování vozů, se již od roku 2015 zapojuje do benefiční vánoční sbírky pro neziskovou organizaci Sue Ryder. Volkswagen Financical Services za celou dobu přinesl Sue Ryder více než 315 000 Kč.


Zaměstnanci Volkswagen Financial Services mohli do letošní dobročinné vánoční sbírky darovat širokou škálu předmětů jako oblečení, knihy, hračky, sportovní potřeby a elektrospotřebiče. „Dle odhadu Sue Ryder se letos vybraly věci v hodnotě více než 25 000 Kč. Ty budou nyní nabízeny ve vybraných charitativních obchodech. Získané prostředky následně pomohou seniorům a jejich blízkým,“ říká Dana Formánková, HR ředitelka ve Volkswagen Financial Services.

Sport pomáhá
Dobročinná sbírka není jedinou aktivitou, kterou Volkswagen Financial Services podporuje organizaci Sue Ryder. „Od roku 2010 se firma pravidelně účastní a je sponzorem turnaje Sue Ryder Charity Cup, jehož výtěžek pomáhá seniorům v těžké životní situaci. Získané prostředky z letošního ročníku turnaje byly nejvyšší v historii. Zaplacené startovné všech zúčastněných firem a pár menších příspěvků individuálních dárců zarovnalo celou vybranou částku na téměř milión korun. Všechny peníze z této benefice tak podpoří naše poslání – důstojnou péči o seniory,“ vysvětluje Ivana Krýžová, fundraiser pro firemní dárce Sue Ryder.

Sue Ryder
Nezisková organizace, jejíž hlavní činností je poskytování sociálních služeb pro seniory, současně poskytuje v této oblasti také poradenství. Vedle domova provozuje pro seniory, provozuje také dobročinné obchody, restaurace a pořádá různorodé aktivity pro veřejnost.

 

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, DUCATI a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu, pojištění a služeb soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je součástí Volkswagen Financial Services AG, zastoupených v 51 zemích, které disponují portfoliem více než 12,4 milionů smluv a zaměstnávají téměř 13 tisíc pracovníků. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.