Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 5. 3. 2019
  • 2 min

Rozhoupejte se pro SUV s 0% navýšením a bez dlouhého čekání se ŠKODA Financial Services

Praha 5. března 2019 – ŠKODA Financial Services společně s domácí automobilkou ŠKODA AUTO přináší úvěry s 0% úrokem na oblíbené modely z kategorie SUV - ŠKODA KAROQ a ŠKODA KODIAQ. Rozjeďte to ve svém novém voze znabídky ŠKODA NejMIX. Akce platí pro automobily s dieselovou motorizací do 31. března 2019.

„Aktuální nabídka je určena všem zájemcům o velmi populární modely KAROQ a KODIAQ, které se řadí do segmentu SUV. Díky nulovému navýšení a krátkým dodacím lhůtám jsou vozy nyní dostupnější než kdykoliv předtím,“ vysvětluje Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ŠKODA Financial Services. 0% úroková sazba v kombinaci s 50% akontací se vztahuje na úvěrové smlouvy s dobou trvání od 12 do 36 měsíců. Díky úvěru nové generace s individuálně nastavitelnou poslední nerovnoměrnou splátkou lze docílit velmi nízkéměsíční splátky dle možností klienta.

Poslední nerovnoměrná splátka

Poslední nerovnoměrná splátka představuje částku, kterou z poskytnutého úvěru zbývá klientovi na konci doplatit. Ten s ní může naložit třemi způsoby. „Pokud si vůz chcete nechat, můžete částku uhradit jednorázově, nebo si ji rozložíte do dalších splátek. Poslední variantou je odkup dealerem, který vůz zařadí do certifikovaného programu značkových ojetých vozů – Škoda Plus. Získané finance odkupem pak můžete využít na úhradu poslední splátky a akontaci na nový vůz podle vašich aktuálních preferencí,“ vysvětluje Cankař.

Součástí měsíčních splátek je také Škoda Pojištění, které představuje 100% jistotu krytí všech rizik s nadstandardními limity plnění. Zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění,pojištění skel či pojištění na pořizovací cenu vozu. Modelový příklad financování modelu KAROQ a KODIAQ prostřednictvím ŠKODA Financial Services, platí pro plátce DPH.

Modelový příklad financování (naleznete v příloze) modelu KAROQ a KODIAQ prostřednictvím ŠKODA Financial Services, platí pro plátce DPH.

 

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, DUCATI a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu, pojištění a služeb soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je součástí Volkswagen Financial Services AG, zastoupených v 51 zemích, které disponují portfoliem více než 12,4 milionů smluv a zaměstnávají téměř 13 tisíc pracovníků. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.