Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 11. 7. 2019
  • 3 min

Nenuďte se za volantem! Nový vůz značky CUPRA získáte od SEAT Financial Services jednoduše

Praha, 11. července 2019 – Španělská Automobilka SEAT vyrábí automobily pro řidiče, ve kterých buší srdce milovníka vozů s příběhem, mají rádi vůni benzínu a chtějí něco víc než jen dopravní prostředek. SEAT proto přišel se značkou CUPRA, která spojuje jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Díky značkovému financování SEAT Financial Services si lze nyní tyto modely pořídit s 0% úrokem.

Automobily značky CUPRA spojují zábavu a výkon s užitkem a bezpečností. A to přesně vychází z očekávání českých řidičů. Potvrzuje to i průzkum společnosti Ipsos, podle kterého chtějí majitelé vozů mimo jiné auto, které je skutečně radost řídit. S nabídkou od SEAT Financial Services lze nové vozidlo pořídit jednoduše a navíc výhodně.

„Snažíme se naslouchat našim zákazníkům, a proto jsme se rozhodli, že jim nejnovější vozy značky CUPRA více přiblížíme. Naši zákazníci si tak mohou jednoduše pořídit vůz s motorem o výkonu přesahujícím 200 kilowattů a zažít jedinečné zážitky se sportovními modely CUPRA,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje společnosti SEAT Financial Services.

Řidiči také dle průzkumu při koupi nového vozu nejčastěji sahají po modelech hatchback a SUV. CUPRA pro ně proto připravila hot hatch Leon CUPRA a Leon CUPRA SPORTOURER ST a SUV model CUPRA ATECA. Automobilka tak spojuje prakticky všechny potřeby mobility moderního řidiče včetně možnosti financování formou operativního leasingu nebo zvýhodněného úvěru.

„Výkonné sportovní vozy CUPRA ATECA, Leon CUPRA a Leon CUPRA SPORTOURER ST jsou nyní dostupné již od necelých 13 000 korun měsíčně. CUPRU si mohou zákazníci využívající značkové financování dále upravit podle svých potřeb, získají totiž navíc mimořádný bonus ve výši 65 000 korun, který lze využít na její individualizaci.“ dodává Lukáš Cankař.

Jedinečnost značky je patrná ze způsobu prodeje vozů CUPRA. Na celém světě má CUPRA 282 exkluzivních prodejních míst vynikajících kvalitou svých služeb. Tři z nich se nacházejí i v České republice – Pyramida Centrum v Praze-Průhonicích, Autocentrum Šmucler v Plzni a Louda Brno. Na každém prodejním místě se vás ujme kvalifikovaný odborník, tzv. CUPRA Master, který zajišťuje vše, co se chcete dozvědět o vozech CUPRA, prodejní, poprodejní služby a servis, ale také vás seznámí s nejrůznějšími akcemi místní komunity CUPRA.

Modelový příklad financování (naleznete v příloze) modelu CUPRA Ateca a SEAT Leon CUPRA prostřednictvím SEAT Financial Services, platí pro plátce DPH.

 

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, DUCATI a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu, pojištění a služeb soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je součástí Volkswagen Financial Services AG, zastoupených v 51 zemích, které disponují portfoliem více než 12,4 milionů smluv a zaměstnávají téměř 13 tisíc pracovníků. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

 

O značce CUPRA
Značka CUPRA měla takřka raketový nástup. Byla představena v únoru 2018 a na konci téhož roku uvedla na trh svůj první model CUPRA Ateca. Dnes je nejrychleji rostoucí sportovní značkou. CUPRA má už od svého začátku ambici vytvářet komunitu. Tím je inspirováno také její logo dvou překřížených písmen C – CUPRA Community, chcete-li. Z inspirace kmene či komunity vzešly i dvě základní barvy této značky – odstín mědi Cup Copper a modrý odstín Petrol Blue. Důmyslnost je v detailu. CUPRA nenabízí jen osiřelý automobil, ale veškerou lifestylovou kolekci, která spojuje CUPRA komunitu.

A jak je to se sportovními výkony, které stojí v základu filozofie značky CUPRA? CUPRA nevyvíjí automobily, aby primárně vítězily v závodech. Nemá ambici získávat vavříny a usnout na nich. Ví, že člen komunity má rád svou dávku adrenalinu. Ale také ví, že největším vítězstvím je to, že CUPRA získá něčí srdce. Vedle těchto vítězství v „cuprových“ srdcích již v roce 2018 začala sportovní divize CUPRA Racing vyvíjet vozy CUPRA TCR pro okruhové závody cestovních vozů.

CUPRA přišla s novou kategorii ETCR pro elektricky poháněné závodní cestovní vozy. Proto v současnosti velmi intenzivně pracuje na vývoji závodního elektromobilu CUPRA e-Racer, se kterým v roce 2020 hodlá vstoupit do první sezony ETCR.