Poskytneme vám všechny oficiální vyjádření představitelů společnosti Volkswagen Financial Services, stejně jako aktuální tiskové zprávy k jednotlivým produktům, akcím a aktivitám společnosti. Tiskové zprávy naleznete zde.
 
Jakékoliv dotazy zasílejte e-mailem na press@vwfs.cz.
  • 24. 9. 2020
  • 1 min

Hans-Peter Seitz byl jmenován novým jednatelem Volkswagen Financial Services

Praha, 24. září 2020 – Novým jednatelem společnosti Volkswagen Financial Services Česká republika (ŠkoFIN s.r.o.) byl jmenován Hans-Peter Seitz. Ve funkci střídá Jiřinu Tapšíkovou, která zodpovídala za back office agendu společnosti. 

Hans-Peter Seitz přichází do České republiky z pozice jednatele společnosti Volkswagen Renting S.A., Madrid, Španělsko (100% dceřiné společnosti Volkswagen Financial Services Group). „Hans-Peterovi gratulujeme k nové pozici u nás v České republice a těšíme se na vzájemnou spolupráci a podporu,“ říkají Vratislav Strašil a Axel Herrmann, jednatelé Volkswagen Financial Services ČR.

Hans-Peter Seitz na pozici jednatele střídá Jiřinu Tapšíkovou, která společnost opouští po 27 letech. „Jiřina Tapšíková svým působením ve vedení společnosti přispěla k tomu, že se Volkswagen Financial Services stal lídrem na trhu financování vozidel. Chtěli bychom jí tímto poděkovat za skvělou odbornou práci, férový a kolegiální přístup a popřát jí hodně štěstí v osobním životě, a hlavně hodně zdraví,“ dodávají jednatelé Vratislav Strašil a Axel Herrmann.

Odpovědnosti jednatelů ve Volkswagen Financial Services budou nově rozděleny mezi: 

  • Vratislava Strašila – front office
  • Axela Herrmanna – middle office
  • Hans-Petera Seitze – back office

 

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg. Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

 

www.vwfs.cz ǀ Facebook ǀ Twitter

Novým jednatelem společnosti Volkswagen Financial Services Česká republika byl jmenován Hans-Peter Seitz. Ve funkci střídá Jiřinu Tapšíkovou, která zodpovídala za back office agendu společnosti.