Audi now

Kdy jindy než teď. Pořiďte si nyní na operativní leasing nové Audi A1, Audi A3, Audi Q2, Audi Q3, Audi A5, Audi A6, Audi Q5 či Audi Q7 a užívejte si svou spanilou jízdu!

Čtyři kruhy. Perfektní a jedinečná linie. Nezapomenutelné a nezaměnitelné. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe. Vyjádřete svůj osobitý styl v novém voze Audi s naším značkovým operativním leasingem.

 

Audi now 11/2019

 

Jaké jsou výhody operativního leasingu Audi now s financováním od Audi Financial Services?

  • nulová akontace - na pořízení vozu nepotřebujete žádné počáteční náklady, pouze si vyberete model podle svých představ a splácíte jeho pronájem každý měsíc fixními splátkami
  • leasingová splátka je nákladovou položkou a je tedy plně daňově odečitatelná
  • komplexní pojištění - po dobu nájmu má vůz zaplacené povinné ručení, havarijní pojištění a další služby zajišťující komplexní mobilitu
  • předepsaný servis v ceně splátek - náklady spojené s předepsanou údržbou vozu (inspekční prohlídky a výměny oleje)
  • jezdíte stále v novém voze - po třech až pěti letech leasingu stávající vůz vracíte a odjíždíte v novém modelu, který bude vyhovovat Vašim aktuálním potřebám. Žádné starosti s administrativou a pozdějším prodejem vozidla, vše zařídíme my, Vy si už jen užíváte bezstarostnou jízdu.

 

Na co se akce vztahuje a co při využití akce obdržíte?

  • akce se vztahuje na financování nového vozu Audi A1, Audi A3, Audi Q2, Audi Q3, Audi A5, Audi A6, Audi Q5 či Audi Q7 na operativní leasing (nabídka Audi A5, Audi A6, Audi Q5 a Audi Q7 je pouze pro klienty SME)
  • dostanete atraktivní splátky nového vozu Audi A1, Audi A3, Audi Q2, Audi Q3, Audi A5, Audi A6, Audi Q5 či Audi Q7 s komplexním pojištěním a předepsaným servisem v ceně splátek, platí pouze na akční nabídku "Audi now"

 

Navštivte stránku Audi now a zjistěte více o této speciální nabídce.

 

Pro konkrétní nabídku financování vozu s konfigurací dle Vašich představ se prosím obraťte na některého z autorizovaných prodejců.

Podívejte se také na další akční nabídky Audi Financial Services.