Váš prohlížeč není podporován.

Pro kvalitní uživatelský zážitek doporučujeme použít jiný prohlížeč.

Bílý elektrický vůz Volkswagen ID.3 na úvěr

Volkswagen+ ID.3 a ID.4

úvěr s úrokem od 0 % pro váš snadnější vstup do světa elektromobility

Úroková sazba od 0 % ročně

Pojištění je součástí splátek

Povinné ručení za 1 Kč měsíčně

Platí pro Volkswagen ID.3 a ID.4

Toužíte po elektrickém voze, ale pořizovací cena vozu je příliš nedostupná? Své sny o ekologické variantě dopravy si můžete splnit s naším úvěrem na nové Volkswagen ID.3 s úrokovou sazbou již od 0 % ročně, při financování na 2-3 roky se splátkou předem ve výši 60 % z ceny vozu. Uchopte Volkswagen ID.3 nebo ID.4 do vlastních rukou a udělejte svůj první krok k udržitelné budoucnosti.

Elektromobilita na dosah ruky

Modrý elektrický vůz Volkswagen ID.3 na úvěr

ID.3 od 12 042 Kč měsíčně

Nastartujte svou elektrizující budoucnost s moderním vozem. Pořiďte si nový elektrický vůz Volkswagen ID.3 na úvěr za 12 042 Kč* měsíčně včetně pojištění. Atraktivní nabídka platí při financování na 3 roky a splátce předem 21 %. Nabídka je platná pro plátce DPH.

ev4me-MM.png

Je pro mě elektrický vůz správnou volbou?

Vyzkoušejte náš dotazník a zjistěte, jestli je pro vás vhodnější elektromobil, hybrid či klasický vůz na benzín nebo naftu.

Chtěli byste se stát součástí komunity a pomoci utvářet budoucnost elektromobility pomocí rodiny ID? Kontaktujte autorizované prodejce, kteří vás na cestě rádi doprovodí.

Najděte prodejce

Levné povinné ručení

Nestresujte se dalšími náklady na povinné ručení a využijte akční nabídky výhodného pojištění v rámci financování.

Výhodné povinné ručení pro ojeté vozy z programu Das WeltAuto

Povinné ručení za 1 Kč

Získejte s úvěrem na nový vůz i levné povinné ručení za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování. Nabídka platí při financování ID.3 a ID.4 Volkswagen na úvěr.

Podmínky akce

  • Vztahuje se na pořízení nového vozu Volkswagen ID.3 nebo ID.4 (rodiny ID) na úvěr
  • Využít ji mohou soukromé osoby, podnikatelé i firmy
  • Zafinancujeme vám 30–100 % hodnoty vozu
  • Délku úvěru si nastavíte dle potřeb na 2 až 6 let
  • Úvěr s úrokovou sazbou 0 - 4 % ročně
  • Součástí splátek je pojištění (zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění včetně pojištění skel)
  • Možnost využití poslední nerovnoměrné splátky
  • Platnost nabídky je do odvolání

 

Navíc si můžete sjednat další doplňkové pojištění GAP, Asistent nebo Pojištění platebních povinností.

* Vzorový příklad úvěru na vůz ID.3 Pure 110kW v ceně 916 900 Kč, při financování s Volkswagen Financial Services v ceně 916 900 Kč, splátka předem 192 549 Kč (21 %), výše úvěru 724 351 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 830 374 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 891 970 Kč, RPSN vč. pojištění 9,699 %, délka úvěru 36 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 458 450 Kč, měsíční splátka úvěru 10 331 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 12 042 Kč, úroková sazba 5,90 % p.a. Volkswagen Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (10% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry jsou: věk klienta 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.