Seat

Péče, kterou si vaše auto zamiluje.

Buďte přátelští ke svému autu i bankovnímu účtu! S naší předplacenou Servisní prohlídkou zaplatíte o 30 % méně!

 
Naše Servisní prohlídka – vaše srdeční záležitost.
 

Dopřejte svému autu pečlivý servis a zajistěte si hladký chod motoru na co nejdelší dobu. S naší předplacenou Servisní prohlídkou získáte výhodnou a profesionální péči, za kterou vám vaše auto poděkuje.

Vaše výhody pohromadě

Servis bez starostí

S našimi Servisními prohlídkami je to jednoduché. Po uzavření smlouvy přijedete do jakéhokoliv autorizovaného servisu, kde vám servisní prohlídku porvedou - rychle, odborně a bez příplatků. 

Monitoring historie vozu 

Se Servisními prohlídkami budete mít dokonalý přehled o historii vašeho vozu z autorizovaných servisních míst. V důsledku toho, pak bude mít vaše vozidlo vyšší cenu.

Garance cen práce a materiálu

Ochraňte se před inflací. Se Servisní prohlídkou se nebudete trápit rostoucí cenou práce a náhradních dílů. Čím více Servisních prohlídek si zakoupíte, tím menší dopad na vás bude mít stále rostoucí inflace.

100% servisní zázemí autorizovaného servisu

Servis provádí výhradně školení specialisté, kteří používají pouze originální náhradní díly. To vám garantuje kvalitní služby i bezpečí vozu. 

Nabídka pro Vás

Měsíční splátka
od 242 Kč

Cena včetně DPH

Servisní prohlídky zahrnují servis předepsaný výrobcem, včetně výměn oleje, filtrů a drobného materiálu spojeného s úkony v rámci Servisních prohlídek s výjimkou výměny rozvodového řemene.


Servisní prohlídka online už ve 3 krocích

  1. Nezávazná kalkulace

    Zkalkulujte Servisní prohlídku podle počtu zvolených servisních prohlídek.

  2. Údaje o vás a o vozidle

    Pro sjednání smlouvy online je zapotřebí zadat vaše osobní údaje a základní informace o vozidle.

  3. Uzavření smlouvy

    Smlouva je uzavřena uhrazením první splátky, během několika dnů vám zašleme Platební kalendář s rozpisem dalších splátek.


FAQs