Tiskové zprávy

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
 • 26.7.2016 | Lukáš Cankař ředitelem marketingu a retailového prodeje (PDF, 301 KB)

  Lukáš Cankař (36) se stal novým ředitelem marketingu a retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services. Vedle stávající odpovědnosti za oddělení Marketing & Brand Management tak bude nově odpovědný i za oddělení Retailového prodeje & korporátního financování pečující o více jak 250 prodejců koncernových značek, kteří nabízejí produkty a služby Volkswagen Financial Services.

  Lukáš Cankař

 • 19.7.2016 | Volkswagen Financial Services financuje vozidla pro společnosti skupiny Generali v ČR (PDF, 255 KB)

  Volkswagen Financial Services, specialista na financování a fleet management, uzavřel velkoodběratelskou smlouvu se společnostmi skupiny Generali v České republice, v rámci které profinancuje až 300 vozů značek Volkswagen a Audi prostřednictvím operativního leasingu. Od dubna do června se realizovaly objednávky na prvních 140 vozů Volkswagen a Audi. Další náběr bude probíhat v průběhu celého roku.

 • 27.6.2016 | Akce „SEAT Nízký úrok“ láká zájemce o nová auta na nulovou úrokovou sazbu (PDF, 264 KB)

  SEAT Financial Services přináší další výhody spojené s financováním vozidel značky SEAT. Od 27. června lze v rámci akce „SEAT Nízký úrok" pořídit nový vůz při 50% akontaci, tj. vstupní částce při koupi vozu, za bezkonkurenční nulovou úrokovou sazbu. Nabídka platí pro financování vozů značky SEAT na 24 nebo 36 měsíců. Případně lze získat atraktivní úrokovou sazbu 2,99 % již při 30% akontaci. Součástí měsíčních splátek je i značkové SEAT Pojištění, díky kterému mají řidiči jistotu bezstarostného cestování.

  SEAT Nízký úrok

 • 9.5.2016 | Služba SEAT OLÉ!: Jízda v novém voze SEAT nyní ještě dostupnější (PDF, 373 KB)

  SEAT Financial Services přináší českým zákazníkům atraktivní službu SEAT Olé!, která v sobě spojuje výhody operativního leasingu a široké nabídky moderních, bezpečných a úsporných automobilů SEAT. Bez jakékoliv vstupní akontace si zájemce může pořídit nový vůz, platí jen měsíční splátky. Veškeré další služby včetně pojištění, servisu, předepsané údržby jsou již jejich součástí, stejně tak druhá sada sezónních pneumatik zdarma, a to včetně práce pneuservisu. Doba nájmu automobilu se sjednává na 24 měsíců a limit pro maximální celkový nájezd je 40 tisíc kilometrů. Značka SEAT službu SEAT Olé! nově rozšířila o další modely, včetně cenově dostupnějších variant.

 • 21.3.2016 | ŠKODA Fresh s financováním od ŠKODA Financial Services a Předplaceným servisem zdarma (PDF, 295 KB)

  ŠKODA Financial Services přináší další výhody spojené s financováním vozidel řady ŠKODA Fresh. Při využití značkového financování mohou zákazníci získat unikátní benefit ve formě ŠKODA Předplaceného servisu. Služba je poskytována zcela zdarma na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km (u modelu Citigo do 60 000 km) při financování nových modelů ŠKODA. Místo výhod Předplaceného servisu je alternativě možné na vybrané modely získat ŠKODA Bonus 30 000 Kč.

  kalkulacka_SKODA_Spaceback

 • 29.2.2016 | Volkswagen Financial Services určuje směr ve financování vozů. Spustil Operativní leasing IN (PDF, 374 KB)

  Prostřednictvím služby Operativní leasing IN od Volkswagen Financial Services si mohou zákazníci nechat v jakékoli pobočce dealerské sítě koncernových značek napříč Českou republikou vytvořit nabídku operativního leasingu rychleji než kdykoli předtím. Tuto nabídku může mít klient k dispozici ihned na místě již během 30 minut od okamžiku, kdy začne s prodejcem diskutovat své požadavky. Jedná se o první službu svého druhu dostupnou v autorizované dealerské síti v České republice. Jeho součástí je vedle dalších služeb i komplexní pojistná ochrana.

  Operativní leasing IN

 • 19.2.2016 | Volkswagen Financial Services financuje nejnovější užitkové vozy Volkswagen (PDF, 266 KB)

  Společnost Volkswagen Financial Services připravila atraktivní nabídku užitkových vozů značky Volkswagen pro podnikatele, kteří ke své práci potřebují prostorný a spolehlivý automobil. Zájemci si nyní mohou prostřednictvím značkového úvěru pořídit Volkswagen Transporter nebo Caddy z nejnovější modelové řady. Díky nastavení poslední nerovnoměrné splátky klesají i měsíční výdaje na splácení úvěru.

   

  Caddy_Transporter

 • 8.2.2016 | Volkswagen Financial Services posiluje oddělení Fleetového prodeje a remarketingu (PDF, 278 KB)

  Ve společnosti Volkswagen Financial Services, jedničce na českém trhu financování automobilů, došlo začátkem února ke dvěma zásadním personálním změnám. Martin Čmarada nastoupil na pozici  Head of External Sales a posílil oddělení Fleetového prodeje a remarketingu Volkswagen Financial Services. Na pozici Brand Manager pro koncernové značky Volkswagen osobní a užitkové vozy nově působí Jiří Olša. Uvedené organizační změny jsou vyústěním rostoucí pozice Volkswagen Financial Services na trhu a dlouhodobě pozitivních obchodních výsledků.

 • 21.1.2016 | Bezpečně na všech cestách. Volkswagen Financial Services nabízí úvěr s pneuservisem zdarma (PDF, 258 KB)

  Až do konce března mohou zájemci o nový vůz značky Volkswagen využít akční nabídky finanční společnosti Volkswagen Financial Services. Noví i stávající klienti, kteří se rozhodnou pro pořízení nového vozidla prostřednictvím značkového financování Volkswagen 1 %, mohou bezplatně získat originální zimní kola. O přezutí se dvakrát ročně postará jakýkoliv autorizovaný servis v síti Volkswagen zcela zdarma.

 • 20.1.2016 | Novinky na trhu: Volkswagen, Audi a SEAT Pojištění nabízí unikátní pojistnou ochranu (PDF, 306 KB)

  Volkswagen Financial Services vyvinul s předními pojišťovnami na trhu tři nové pojistné produkty pro své partnerské koncernové značky Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a SEAT. Zahrnují povinné ručení, komplexní havarijní pojištění a další doplňkové pojištění včetně pojištění všech skel automobilu či pořizovací ceny
  vozu - GAP. Zároveň nabízí nejrychlejší bonus na trhu. Naprostou novinkou je krytí hodnoty speciálního příslušenství v rámci havarijního pojištění. Značkové pojištění není určeno pouze na nové vozy, ale i pro automobily do pěti let stáří. Předností je koncept Domovského servisu, který umožňuje výhodné řešení pojistné události v síti autorizovaných servisů značek Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a SEAT s využitím originálních dílů.  Zákazníci si mohou nové pojistné produkty sjednat v rámci značkových financování Volkswagen, Audi či SEAT Financial Services u obchodníků uvedených značek již od 20. ledna.

 • 17.9.2015 | Operativní leasing od Volkswagen Financial Services nejvíce láká ve Středočeském kraji (PDF, 265 KB)

  Počet vozů, které společnost Volkswagen Financial Services (dříve ŠkoFIN) financuje prostřednictvím operativního leasingu pro soukromé osoby, činil za první pololetí letošního roku celkem 3 261. Vyplývá to z interních statistik společnosti. Největší zájem o tento způsob financování vozů byl ve Středočeském kraji, který se podílel na celkovém výsledku z více než poloviny (57 %). Nejpopulárnějšími byly u tuzemských řidičů vozy s karoserií hatchback a motorizací 1.2 s benzinovým pohonem. Operativní leasing pro soukromé osoby je na trhu od loňského června a zájem o něj mezi Čechy neustále roste.

 • 16.9.2015 | ŠkoFIN spouští kampaň ke změně svého názvu. Využije kompletní komunikační mix (PDF, 255 KB)

  ŠkoFIN začne od 14. září 2015 používat název Volkswagen Financial Services. Nová image společnosti je součástí jejího užšího propojení se stejnojmennou mezinárodní skupinou. Ke stejnému datu bude zahájena i marketingová komunikační kampaň ke změně obchodního názvu, kterou Volkswagen Financial Services podpoří kromě nových webových stránek také v tištěných a online médiích a využije i outdoorové nosiče. V televizních spotech bude novou značku uvádět známá postava vědce v podání Milana Šteindlera.

 • 1.9.2015 | Jiřina Tapšíková odchází do Volkswagen Bank Polska. Novým jednatelem ŠkoFINu byl jmenován Reinhard Mathieu (PDF, 888 KB)

  Jiřina Tapšíková se k 1. září 2015 stala v rámci skupiny Volkswagen Financial Services členkou představenstva ve Volkswagen Bank Polska. Do její zodpovědnosti bude patřit controlling, risk management, credit management, účetnictví a informační technologie. Novým jednatelem finanční společnosti ŠkoFIN byl od 1. září jmenován Reinhard Mathieu. Ve své nové funkci bude zodpovědný zejména za řízení finančního a administrativního provozu firmy. Tato oblast zahrnuje controlling, účetnictví & treasury, credit a risk management, informační technologie, právní oddělení, personální oddělení a interní audit.

  Reinhard Mathieu

 • 6.8.2015 | Operativní leasing pro soukromé osoby oslavil rok na českém trhu (PDF, 980 KB)

  Finanční společnost ŠkoFIN spustila v loňském červnu operativní leasing pro soukromé osoby a jako první na českém trhu vyvolala o nový způsob pořízení vozidla skutečný zájem. Od té doby rozšířil ŠkoFIN nabídku o programy všech značek koncernu Volkswagen a aktuálně má na kontě více než 2 500 uzavřených smluv na operativní leasing. Největší zájem je o vozy značky Škoda, benzínový pohon a variantu se službami. Lídrem s 29,6% podílem ze všech pronajatých aut je Škoda Yeti.

 • 6.8.2015 | ŠkoFIN mění organizační strukturu v oblasti prodeje (PDF, 886 KB)

  ŠkoFIN, jednička na českém trhu financování automobilů, oznámil s platností od 1. července 2015 změnu ve své organizační struktuře. S ohledem na dlouhodobý výrazný obchodní růst společnosti došlo k rozdělení zodpovědností za retailovou a fleetovou část firmy. Oddělení Retailového prodeje a korporátního financování vede Petr Abrahámek, oddělení Fleetového prodeje a remarketingu má na starosti Jan Sedláček.

 • 12.5.2015 | Mobilita od ŠkoFINu: S Volkswagen All-Inclusive získáte navíc 10 000 Kč na dovybavení vozu (PDF, 235 KB)

  Finanční společnost ŠkoFIN upravila v dubnu prostřednictvím originální značkové řady Volkswagen Finance akci Volkswagen All-Inclusive. Nabídka, která platí do konce června 2015, umožnuje pomocí operativního leasingu fyzickým osobám pronájem automobilů z rodiny modelů Golf a to na 2 nebo 3 roky. Výhodou, kterou nabízí na domácím trhu pouze Volkswagen, je zejména individualizace vozu podle potřeb klienta díky příspěvku ve výši 10 000 Kč na dovybavení auta.

 • 7.5.2015 | ŠkoFIN má nový firemní styl. Klade důraz na variabilitu a propojenost s koncernovými značkami (PDF, 205 KB)

  ŠkoFIN představil v dubnu novou korporátní identitu, jejíž součástí je výraznější a variabilnější logo i nový vizuální styl veškeré firemní komunikace. Autorem nového korporátního stylu ŠkoFINu je grafický designér Pavel Hluchý, který novou korporátní identitu navrhl ve spolupráci s agenturou Ritual. Hlavní inspirací nové podoby loga i stylu jsou aktuální trendy v komunikaci s důrazem na svěžest, čitelnost a modernost. Jako firemní písmo značky ŠkoFIN byl vybrán font Neo Sans od designéra Sebastiana Lestera.

 • 13.4.2015 | Akce ŠkoFIN: Vozy Volkswagen za 1 % z ceny měsíčně (PDF, 245 KB)

  Finanční společnost ŠkoFIN spustila 1. dubna prostřednictvím originální značkové řady Volkswagen Finance speciální akci Volkswagen 1%. Nabídka, která platí do konce června, přináší zákazníkům možnost pořídit si nový vůz Volkswagen a splácet pouze 1 % z jeho ceny měsíčně, a to s nulovým navýšením po dobu 2 až 5 let. Akce se vztahuje na všechny vozy Volkswagen kromě modelů Passat, Phaeton a Touareg Nomad.

 • 24.3.2015 | ŠkoFIN financuje vozidla pro realitní společnost RE/MAX (PDF, 241 KB)

  ŠkoFIN, specialista na financování a fleet management, uzavřel smlouvu se společností RE/MAX na financování 153 vozů značky Volkswagen prostřednictvím operativního leasingu. V polovině února proběhlo předání prvních 27 vozů Volkswagen Passat Variant u strahovského dealera NH Car.

 • 12.2.2015 | Komentář ŠkoFINu k výsledkům ČLFA 2014 (PDF, 286 KB)

  Orientace na služby zákazníkům hraje stále významnější roli. Komentář Petra Abrahámka, ředitele obchodu a marketingu společnosti ŠkoFIN, k výsledkům ČLFA za rok 2014

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9