menu

MENU

Volkswagen financial sevices.

Nedává vám to rozum? Použijte slovníček pojmů

  • Úvěr
  • Leasing
  • Mobilita
  • Pojištění

Úvěr

V případě, že uvažujete o koupi nového vozu, zvolíte úvěr. Máte jistotu neměnné měsíční splátky po celou dobu financování vozu. Měsíční splátka zahrnuje výhodné povinné ručení i havarijní pojištění, respektující váš bonus. Díky úvěru nové generace máte možnost nastavit si vyšší poslední splátku a tím i výrazně snížit dopad na váš měsíční rozpočet.

Leasing

V případě, že vůz chcete jen užívat, nemáte v úmyslu ho získat do vlastnictví, nechcete platit akontaci a chcete mít jasnou a fixní měsíční splátku po celou dobu, zvolíteoperativní leasing. Nehradíte ani splátku předem a nenesete riziko poklesu tržní ceny vozidla v průběhu jeho financování. Měsíční splátka zahrnuje výhodné povinné ručení a havarijní pojištění vozu nebo další služby zajišťující kompletní mobilitu.

Mobilita

Mobilita znamená kompletní zajištění péče o váš vůz. Pořízení vozu je teprve začátek jeho života a my se postaráme o to, co je k němu potřeba. Staráme se nejenom o jeho přezouvání, ale také o pravidelný servis, údržbu a další služby spojené s jeho provozem. V případě nenadálé situace zajistíme potřebnou asistenci a veškeré náležitosti s tím spojené. Všechny služby spojené s provozem jsou naší starostí. Vy si pouze užíváte bezstarostnou jízdu se svým vozem.

Pojištění

Současně s využitím finančních služeb máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení). Zároveň můžete využít další doplňková pojištění. Například pojištění GAP, které obsahuje jak pojištění finanční ztráty při odcizení vozidla nebo totální škodě, tak i pojištění spoluúčasti, nebo administrativně právní asistenci či pojištění platebních povinností.

Než si člověk sjedná financování, dobře zváží svoje možnosti. To dá rozum! Proto si přečtěte naše Desatero rozumného zadlužování