Služba je aktuálně nedostupná. Prosím zkuste to později.

Aktuální informace

Vážení klienti,

 

rádi bychom vás v současné nelehké době ubezpečili, že ve Volkswagen Financial Services děláme vše pro to, abychom zabezpečili plné fungování naší společnosti a zajistili i nadále vysoký standard veškerých služeb pro naše klienty. Vzhledem k opatřením vyhlášeným státem jsme se z důvodu ochrany zdraví našich zaměstnanců rozhodli pracovat v omezenějším režimu. 

 

V případě, že se v souvislosti s karanténou nebo s dopady opatření vyhlášených státem dostanete do složité finanční situace, jsme připraveni vám nabídnout individuální řešení dle vašich možností. Pokud se nás rozhodnete kontaktovat, rádi bychom vás požádali, abyste v co největší možné míře využili e-mailovou komunikaci. Naše telefonní centrum (PO–PÁ 8.00–17.00) totiž nyní disponuje nižšími kapacitami a může být přetíženo. Nejpohodlnějším a nejrychlejším způsobem podání vašich žádostí zůstává online formulář na našich webových stránkách.  

 

Našim fleetovým klientům jsou též k dispozici regionální manažeři, kteří jsou připraveni zodpovědět jejich dotazy a řešit s nimi veškeré jejich požadavky. Kontakty na ně naleznete zde.  

 

Děkujeme vám za podporu a pevně věříme, že společně aktuální složitou situaci zvládneme ve zdraví a psychické pohodě.

 

S přáním pevného zdraví,

 

Volkswagen Financial Services