Volkswagen POLO na "Poloviny"

Volkswagen POLO na "Poloviny"

Nové Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Výhody pořízení nového vozu s Volkswagen Financial Services

·         výhodné úročení 0% p.a

·         délka financování 12 - 24 měsíců

·         možnost poslední nerovnoměrné splátky
         (prodejce Vám nabídne odkoupení vozu a získané prostředky lze využít jak na uhrazení 
         poslední splátky tak jako akontaci pro pořízení nového vozu)

·         značkové Volkswagen Pojištění

·         bez poplatku za uzavření a vedení smlouvy

·         výše splátek garantovaná po celou dobu trvání smlouvy

·         flexibilní přístup při řešení vašich požadavků

 

Flexibilní splácení

Pokud se změní vaše aktuální situace, přijdou nečekané výdaje nebo naopak se dostanete k neočekávaným finančním prostředkům, je úvěr plně flexibilní. Každý klient může zcela bez poplatku přizpůsobit splácení svým potřebám díky možnosti: 

·         platebních prázdnin v průběhu splácení až na 3 měsíce

·         vložení mimořádné splátky a díky tomu zkrácení doby splácení

·         snížení měsíční splátky a prodloužení doby splácení

Pro konkrétní nabídku financování vozu s konfigurací dle vašich představ se prosím obraťte na některého z našich autorizovaných partnerů . Pro bližší informace se neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku telefonicky  224 992 410 nebo emailem na klient@vwfs.cz

 

*Vzorový příklad úvěru na vůz  VW Polo 1,0 TSI R-Line Highline v ceně 439 900 Kč, splátka předem 219 950 Kč (50%), výše úvěru 219 950 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 219 950 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění  242 174 Kč, RPSN vč. pojištění 5,171%, délka úvěru 24 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 219 950 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění  926 Kč, úroková sazba p. a. 0,00%. Volkswagen Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (5% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000). Další parametry klienta jsou věk 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.