SEAT Olé

SEAT Olé

Platit za nové auto měsíční paušál podobně jako třeba za telefon? Proč ne! SEAT přináší na trh unikátní službu, díky níž může každý používat nové moderní auto bez jakéhokoliv rizika, a to dokonce aniž by musel skládat jakoukoliv vstupní akontaci. Prostě si jen vyberete konkrétní model z dostupné nabídky, zaplatíte první měsíční nájem a odjíždíte v novém voze SEAT vstříc novým zážitkům.

Alhambra - vyberte si a zvolte pouze barvu metalízy.

 

ALHAMBRA REFERENCE 1.4 TSI / 150k / 6M - Měsíční splátka 9 399 Kč

Metalická barva, bluetooth HF, parkpilot (přední+zadní), bez servisu a pneuservisu. Handsfree Bluetooth - Parkovací senzory vpředu a vzadu - ESP + EBA + systém kontroly tlaku v pneumatikách + asistent nouzového brzdění - Airbag řidiče a spolujezdce (deaktivovatelný) - Boční airbagy vpředu - Hlavové airbagy - ISOfix - Multikolizní brzda - SEAT Service® Mobility - Ocelová kola – 16"(205/60) – pneu ContiSeal - Podélné střešní nosiče - Stěrače s intervalovým spínačem - Tónovaná skla - Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami - Přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel - LED zadní světlomety - Start/Stop a systém rekuperace - Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu - Klimatizace Climatic - Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - Elektronická parkovací brzda - Palubní počítač - Automatické rozsvěcení světel - Media systém Colour - Posilovač řízení - Senzor únavy řidiče - Koberečky vpředu a vzadu.Pronájem platí na 36 měsíců nebo pro 45 000 najetých kilometrů.

OSLOVTE PRODEJCE

ALHAMBRA REFERENCE 1.4 TSI / 150k / 6M - Měsíční splátka 9 799 Kč

Metalická barva, bluetooth HF, parkpilot (přední+zadní), bez servisu a pneuservisu. Handsfree Bluetooth - Parkovací senzory vpředu a vzadu - ESP + EBA + systém kontroly tlaku v pneumatikách + asistent nouzového brzdění - Airbag řidiče a spolujezdce (deaktivovatelný) - Boční airbagy vpředu - Hlavové airbagy - ISOfix - Multikolizní brzda - SEAT Service® Mobility - Ocelová kola – 16"(205/60) – pneu ContiSeal - Podélné střešní nosiče - Stěrače s intervalovým spínačem - Tónovaná skla - Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami - Přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel - LED zadní světlomety - Start/Stop a systém rekuperace - Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu - Klimatizace Climatic - Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - Elektronická parkovací brzda - Palubní počítač - Automatické rozsvěcení světel - Media systém Colour - Posilovač řízení - Senzor únavy řidiče - Koberečky vpředu a vzadu.Pronájem platí na 36 měsíců nebo pro 60 000 najetých kilometrů.

OSLOVTE PRODEJCE

ALHAMBRA REFERENCE 1.4 TSI / 150k / 6M - Měsíční splátka 9 999 Kč

Metalická barva, bluetooth HF, parkpilot (přední+zadní), se servisem a pneuservisem. Handsfree Bluetooth - Parkovací senzory vpředu a vzadu - ESP + EBA + systém kontroly tlaku v pneumatikách + asistent nouzového brzdění - Airbag řidiče a spolujezdce (deaktivovatelný) - Boční airbagy vpředu - Hlavové airbagy - ISOfix - Multikolizní brzda - SEAT Service® Mobility - Ocelová kola – 16"(205/60) – pneu ContiSeal - Podélné střešní nosiče - Stěrače s intervalovým spínačem - Tónovaná skla - Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami - Přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel - LED zadní světlomety - Start/Stop a systém rekuperace - Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu - Klimatizace Climatic - Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - Elektronická parkovací brzda - Palubní počítač - Automatické rozsvěcení světel - Media systém Colour - Posilovač řízení - Senzor únavy řidiče - Koberečky vpředu a vzadu.Pronájem platí na 36 měsíců nebo pro 45 000 najetých kilometrů.

OSLOVTE PRODEJCE

ALHAMBRA REFERENCE 1.4 TSI / 150k / 6M - Měsíční splátka 10 699 Kč

Metalická barva, bluetooth HF, parkpilot (přední+zadní), se servisem a pneuservisem. Handsfree Bluetooth - Parkovací senzory vpředu a vzadu - ESP + EBA + systém kontroly tlaku v pneumatikách + asistent nouzového brzdění - Airbag řidiče a spolujezdce (deaktivovatelný) - Boční airbagy vpředu - Hlavové airbagy - ISOfix - Multikolizní brzda - SEAT Service® Mobility - Ocelová kola – 16"(205/60) – pneu ContiSeal - Podélné střešní nosiče - Stěrače s intervalovým spínačem - Tónovaná skla - Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami - Přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel - LED zadní světlomety - Start/Stop a systém rekuperace - Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu - Klimatizace Climatic - Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - Elektronická parkovací brzda - Palubní počítač - Automatické rozsvěcení světel - Media systém Colour - Posilovač řízení - Senzor únavy řidiče - Koberečky vpředu a vzadu.Pronájem platí na 36 měsíců nebo pro 60 000 najetých kilometrů.

OSLOVTE PRODEJCE

ALHAMBRA STYLE 2.0 TDI / 150 k / 6 M / 4Drive - Měsíční splátka 14 999 Kč

Sériová výbava pro výbavový stupeň Style* - elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami – sklopná + automaticky zatmavitelné vnitřní zpětné zrcátko + multimediální port (USB/AUX-in) + multifunkční volant a hlavice řadící páky obšité kůží + tempomat + dešťový senzor, akční paket COPA PLUS - parkovací senzory vpředu a vzadu + natáčecí bi-xenonové světlomety + handsfree Bluetooth + Navigační systém s 6,5" dotykovým displejem + zadní parkovací kamera integrovaná ve dveřích zavazadlového prostoru, 7místná verze, metalický lak

OSLOVTE PRODEJCE

 

 

Služba SEAT Olé zahrnuje v měsíční splátce nejen veškerý servis a předepsanou údržbu + 5% spoluúčast v rámci POV a HAV, ale třeba také druhou sadu sezónních pneumatik, a to včetně práce pneuservisu. Jinými slovy s operativním leasingem SEAT budou vašimi jedinými dodatečnými náklady jen účty za pohonné hmoty a popř. dálniční známka.

 

Doba nájmu: 24 / 36 měsíců
Maximální celkový nájezd: 40 000 / 45 000 km

Platnost akce do 31. 12. 2016

Auto v rámci programu SEAT OLÉ mohou řídit všichni rodinní příslušníci a lze zažádat i o doplnění dalších oprávněných osob. Můžete s ním vyrazit bez obav kamkoliv, i do zahraničí, přičemž podmínky pojištění se neliší od běžných standardů, takže v rámci států Evropské unie můžete jezdit zcela bez rizika. V průběhu dvou let byste s autem neměli najet více než 40 000 kilometrů, což je porce, kterou ze soukromých řidičů ujede jen málokdo. A i kdybyste stanovenou hranici překročili, nic zásadního se nestane. Pouze při vrácení vozu zaplatíte za každý kilometr navíc částku 1,82 Kč, což není nic, co by mělo člověka zruinovat.

 

Na co se chcete zeptat? Na všechno známe odpověď.

Kdy zaplatím první a kdy další splátky?
První splátka se hradí vždy při uzavření smlouvy a následující splátky mají splatnost vždy k 1. dni následujícího měsíce. Pokud tedy uzavřete smlouvu k 30. dni v měsíci, nesledující splátku musíte uhradit již následující den, respektive za dva dny. Splátkový kalendář dostanete při uzavření smlouvy.

Kdo hradí pokuty za dopravní přestupky?
Za placení pokut je odpovědný vždy nájemce vozu. Volkswagen Financial Services v případě výzvy postupuje vždy informace o nájemci Policii ČR.

Co mám dělat, když mám pojistnou událost?
Vždy kontaktovat Volkswagen Financial Services a pojišťovnu.

Kdy si mám objednat nový vůz?
Doporučujeme 6 měsíců před ukončením smlouvy – Volkswagen Financial Services vás bude informovat o blížícím se konci smlouvy v tomto časovém předstihu.

Kam mám jezdit na garanční servis nebo do pneuservisu?
Servis si dojednejte se svým obchodníkem, případně v jakémkoliv autorizovaném servisu SEAT.

Můžu si auto odkoupit po skončení pronájmu?
Ano, sdělte tento požadavek obchodníkovi při sjednávání smlouvy. Prodejce SEAT Vám sdělí orientační cenu.

Co mám dělat, když potřebuju s autem do servisu?
Objednejte se do autorizovaného servisu SEAT.

Vracím s vozem také pneumatiky?
Ne, vůz vracíte na letních pneumatikách.

Může s mým vozem jezdit rodinný příslušník nebo ho mohu zapůjčit cizí osobě?
Rodinný příslušník vůz řídit může, v případě třetí osoby o možnost užívání zažádejte Volkswagen Financial Services. V tomto případě kontaktujte klientské centrum na telefonu 224 992 410.

Sčítají se mi najeté kilometry za dobu pronájmu? Mohu jeden rok najet 10 tisíc a druhý rok 30 tisíc kilometrů, přestože limit je 20 tisíc kilometrů na rok?
Ano, kilometry se sčítají. Pokud je smlouva na 2 roky, můžete tedy najet celkem 40 tisíc kilometrů. Za přejeté kilometry nad tento uvedený rámec uhradíte po ukončení smlouvy 1,50 Kč/km bez DPH.

Mohu si pronajmout více než jeden vůz?
Ano, na své rodné číslo nebo IČ můžete uzavřít až 2 smlouvy.

Mohu vrátit vůz před ukončením smlouvy?
Jedná se o předčasné ukončení smlouvy a Volkswagen Financial Services s vámi provede finanční vyrovnání. V případě, že nejste schopni splácet, máte možnost vůz případně převést na třetí osobu.

Co se stane, pokud mi vůz bude odcizen?
Ihned tuto událost musíte nahlásit telefonem nebo e-mailem Volkswagen Financial Services a pojišťovně. Do vyřešení celého případu je smlouva aktivní a platná. Ukončení smlouvy proběhne na základě potvrzení o odložení případu vydaným Policií ČR nebo jinými orgány, po kterém proběhne vyrovnání s pojišťovnou a dojde k finančnímu vyrovnání společností a klientem. Klient hradí zvolenou spoluúčast z ceny automobilu a také případný rozdíl z finančního vyrovnání. Toto platí, pokud vůz nebyl nalezen a vám vrácen.

Kde je uložen nebo kdo má v držení velký technický průkaz?
Originál je uložen u společnosti. V případě, že jej budete potřebovat, společnost vám ho po zdůvodnění pošle. Samozřejmě nesmíte být v prodlení se splátkami.

Co mám dělat, když potřebuji opravit auto v zahraničí?
V zahraničí se provádí pouze neodkladné opravy závad znemožňujících pokračovaní v jízdě nebo závad, u kterých hrozí zvětšení rozsahu škody v případě, že nebudou okamžitě odstraněny. Ihned kontaktujte Volkswagen Financial Services, který, je-li to možné, zajistí bezhotovostní úhradu opravy prostřednictvím spřízněné zahraniční společnosti. V zemích, kde úhrada prostřednictvím takovéto společnosti není možná, musíte náklady uhradit sám a zajistit, aby faktury za opravy byly vystaveny na Volkswagen Financial Services, který vám následně fakturu uhradí v české měně – přepočet kurzem ČNB devizy střed platný ke dni vystavení faktury.

Mohu si dodatečně namontovat na vůz třeba tažné zařízení?
Veškeré úpravy je potřeba nechat si schválit společností před jejich provedením.

Jak mám postupovat při opravě vozu?
Opravy se provádí v síti autorizovaných prodejců SEAT. Pokud se jedná o pojistnou událost, nahlašte ji prosím pojišťovně a společnosti. Pokud si nejste jisti zda, je nutno poškození opravovat, postupuje podle norem poškození, které najdete v Manuálu řidiče ve voze. Poškození nad rámec těchto norem je buď hrazeno z vaší pojistky, nebo – pokud se na poškození pojištění nevztahuje - musíte toto poškození uhradit vy.

Co se bude dít v případě dopravní nehody? Mám nárok na náhradní vůz?
Vždy kontaktujte Volkswagen Financial Services a pojišťovnu. V případě vámi zaviněné nehody vám pojišťovna poskytne bezplatně náhradní vůz na dobu 3 dnů, v případě nezaviněné nehody platí viník zapůjčení náhradního vozu na dobu max. 30 dní.

Kam vracím vůz po skončení leasingu?
Vždy svému obchodníku, u něhož jste vůz zakoupili.

 

Více informací o podmínkách SEAT Olé od Volkswagen Financial Services získáte na Infolince 800 100 800. Potvrzení výše příjmu ZDE.
Chcete uzavřít smlouvu? Navštivte dealera SEAT

Se službou SEAT Olé neplatíte žádné poplatky za přihlášení vozu ani uzavření smlouvy.