Váš prohlížeč není podporován.

Pro kvalitní uživatelský zážitek doporučujeme použít jiný prohlížeč.

CDD0826.jpg

Operativní leasing Caddy 5

Operativní leasing s pojištěním a servisem

Komplexní péče o váš vůz

Nulové počáteční náklady

Financování s pojištěním

Platná  pro model Caddy5

Spolehlivý pomocník pro práci a zároveň seběvědomý rodinný vůz? Seznamte se s novým Caddy 5. generace, který představuje kombinaci spolehlivosti a moderních trendů. Pokud si chcete komfort vozu dopřát bez zbytečných starostí, navíc s doprovodnými službami, servisem, pojištěním a fixní měsíční splátkou, využijte financování pomocí operativního leasingu na nový užitkový vůz Volkswagen Caddy.

Vyjeďte vstříc novým výzvám s novým Caddy na operativní leasing

cdd0897-vw-caddy-california-stage (1).jpg

Caddy za 6 299 Kč měsíčně

Pořiďte si nový Volkswagen Caddy 1.5 TSI na operativní leasing za 6 299 Kč bez DPH měsíčně na 4 roky včetně kompletního pojištění, zákonných poplatků a servisu.

Podmínky akce

  • Vztahuje se na pořízení nového vozu Volkswagen Caddy5 na operativní leasing
  • Využít ji mohou soukromé osoby, podnikatelé i firmy
  • Financování na 2 až 5 let bez splátky předem s možností konfigurace vozu   
  • Maximální nájezd až 240 000 km za celou dobu pronájmu + volná hranice 5 000 km
  • Součástí splátek je pojištění (zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění), zákonné poplatky, servis a služba asistent
  • Servis kryje veškeré servisní úkony předepsané výrobcem, včetně údržby spojené s běžným opotřebením vozidla po celou dobu nájmu
  • Volitelná výše spoluúčasti u havarijního pojištění (1 %, 5 % nebo 10 %)
  • Platnost nabídky je do odvolání

 

Navíc si můžete sjednat další doplňkové pojištění (GAP) a pneuservis.

Příklad operativního leasingu na vůz Volkswagen Caddy 1.5 TSI 84kW v ceně 549 183 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 6 299 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah.